Foto: Reuters/Scanpix/LETA

"Hili Properties", kas ir uzņēmuma "Hili Ventures" stratēģiskais nekustamo īpašumu investīciju meitasuzņēmums, parakstījis pārdošanas un pirkšanas līgumu ar Somijas nekustamo īpašumu attīstītāja "YIT" struktūrvienību "YIT Lietuva" par ražotnes iegādi Lietuvā, informē uzņēmums.

Jaunuzceltā 19 000 kvadrātmetru ražotne, kas atrodas Klaipēdas Brīvajā ekonomiskajā zonā, ir projektēta un uzbūvēta atbilstoši nomnieka "Rehau Group" prasībām, kas šo rūpnīcu no 2022. gada janvāra izmantos rūpniecisko materiālu ražošanai. Šis īpašums, kas paredz paplašināšanas iespējas un ir izvietots uz 55 000 kvadrātmetru liela zemes gabala, atrodas ērtā vietā pie lielceļa, kas savieno Klaipēdu ar Kauņu un galvaspilsētu Viļņu. Tāpat tas atrodas netālu no galvenajiem kravu pārvadājumu maršrutiem, tostarp uz lielāko jūras ostu Baltijā.

"Hili Properties" izpilddirektors Georgs Kakurs (George Kakouras) norāda, ka uzņēmuma portfelis tiek paplašināts Lietuvā ar nozīmīgu aktīvu un attiecību izveidošanu ar akciju biržā kotētu nomnieku. Šis nekustamais īpašums pievienojas uzņēmuma jau esošajiem tirdzniecības centriem un restorāniem Baltijas valstīs un atbilst tā stratēģijai dažādot portfeli un nomnieku kopumu. "Īpašums, kurā izvietotas jaunākās ražošanas tehnoloģijas, ir stabila ilgtermiņa investīcija."

Foto: Publicitātes foto

"Hili Properties" 115 miljonu eiro vērtais portfelis ietver sešus pārtikas preču tirdzniecības centrus Rīgā (Latvija), privāto slimnīcu Bukarestē (Rumānija), 11 restorānu ēkas Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Maltā un Rumānijā un trīs biznesa un biroja telpu kompleksus Sliemā, Marsā un Floriānā (Malta). Uzņēmuma pārvaldīto ēku nomnieku vidū ir "Premier Restaurants", "Rimi" un "Narvesen".

Paredzēts, ka darījums ar "YIT Lietuva" tiks noslēgts turpmākajos mēnešos. Pēc pārdošanas akta publicēšanas šis aktīvs pievienosies "Hili Properties" portfelim, un uzņēmums sāks saņemt nomas maksājumus.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!