Fоtо: Publicitātes attēli

"Sporta 2" kvartāls tuvākajos gados kļūs par vienu no Rīgas pievilcīgākajām un mūsdienīgākajām vietām, cer Baltijas nekustamo īpašumu attīstītāja "Linstow Baltic" valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds. Nule kā uzņēmums publiskojis šā kvartāla attīstības koncepciju.

Tā paredz veidot daudzfunkcionālu, mūsdienīgu un ilgtspējīgu pilsētvides kvartālu starp Hanzas, Vesetas un Sporta ielu, apvienojot laikmetīgā dizaina elementus ar apkārtnes vēsturiski autentiskajām iezīmēm.

Kvartāla apbūves platība ir 62 tūkstoši kvadrātmetru; teritorijā plānots izveidot A klases birojus, dzīvokļu, pasākumu telpas, restorānus, kafejnīcas, veikalus un, iespējams, viesnīcu. Kvartālu plānots labiekārtot apzaļumot, tostarp paredzētas zaļās jumta terases. Iecerēts, ka tajā notiks gan koncerti, izstādes, gan, piemēram, iknedēļas zemnieku tirgus.

Koncepciju izstrādāja SIA "Linstow Baltic" sadarbībā ar SIA "Xcelsior" un SIA "Sarma & Norde Arhitekti".

"Tā atspoguļo "Linstow Baltic" vīziju par mūsdienīgu un ilgtspējīgu pilsētvidi, kurā cilvēki jūtas ērti un vēlas dzīvot, strādāt un satikties. Ir svarīgi kvartāla attīstības iecerē integrēt ne tikai nākotnes tendences, bet arī saglabāt šīs vietas unikālā vēsturiskā rakstura iezīmes," norāda Gronvolds.

Kā raksturo attīstītāji, kvartāla attīstības koncepcija paredz dinamisku un dzīvīgu vidi, kurā savijas šīs vietas unikālais vēsturiskais raksturs un nākotnes tendences – tiks saglabātas esošās iezīmes un papildinātas ar mūsdienīgu dizainu, radot augstākajiem ilgtspējas standartiem atbilstošu vidi. "Kvartāla plašā teritorija iemiesos pilsētas un ielu dzīves esenci – tā būs ērti pieejama un atvērta ikvienam, un tās rosīgā dzīve šeit būs jūtama visas dienas garumā. "Sporta 2" kvartāls kļūs par vietu, kur strādāt un dzīvot, vietu, kur mācīties un piedzīvot ko jaunu, vietu, kur izklaidēties un tikties ar domubiedriem," teikts aprakstā.

"Linstow Baltic" ir viens no zināmakajiem dažādu segmentu ilgtermiņa nekustamā īpašuma projektu attīstītājiem Baltijā, tostarp biroju ēku, tirdzniecības centru, viesnīcu, autostāvvietu un citu. Uzņēmums šajā jomā darbojas kopš 1996. gada. Šobrīd Latvijā tas apsaimnieko un attīsta tirdzniecības centru "Origo", kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā – "Ülemiste". Rīgā tā pārziņā ir biznesa centrs "Origo One", "Sporta 2", šobrīd uzņēmums attīsta "Satekles Biznesa centru".

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !