Foto: F64

"Latvijas Pasts" publiskās izsolēs ar augšupejošu soli piedāvā 12 uzņēmējdarbībā neizmantotus un biznesa mērķiem neatbilstošus nekustamos īpašumus. Izsolēs, kurās pieteikšanās ir iespējama līdz 24. janvārim, pieejami īpašumi visos Latvijas novados.

Publiskās izsolēs patlaban ir iespējams iegādāties 12 nacionālajam pasta operatoram piederošus īpašumus: zemi, ēkas, biroju vai tirdzniecības telpas.

Divi atrodas Kurzemē – Dienvidkurzemes un Tukuma novados, septiņi Latgalē – Augšdaugavas, Krāslavas, Preiļu un Rēzeknes novados, divi Vidzemē – Gulbenes un Valkas novados. Turpretim Zemgalē, Dobeles novadā, ir pieejams viens nekustamais īpašums.

Gan objektu atrašanās vietas un to potenciālais izmantojums, gan cenas krasi atšķiras. Piemēram, zemākā noteiktā sākuma summa ir īpašumam Rēzeknē (1500 eiro), toties augstākā – Tukumā (26 000 eiro).

Detalizētāka informācija par aktuāliem "Latvijas Pasta" izsolēs nodotajiem īpašumiem ir pieejama mājaslapas sadaļā "Nekustamie īpašumi".

Līdzdalībai izsolēs var pieteikties Tiesu administrācijas elektroniskajā izsoļu šķirklī "izsoles.ta.gov.lv" vai rakstot uz e-pasta adresi izsoles@pasts.lv.

"Latvijas Pasts" atsavināšanai publiskās izsolēs nodod nekustamos īpašumus, kas nav piemēroti uzņēmējdarbības funkcijai, netiek pietiekamā apmērā izmantoti vai neatbilst biznesa mērķiem.

"Latvijas Pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 2500 darbinieku.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!