'Latvijas Pasts' izsola astoņus nekustamos īpašumus
Foto: LETA

Latvijas Pasts publiskā izsolē ar augšupejošu soli Tiesu administrācijas elektroniskajā izsoļu vietnē no 2022.gada 9.maija līdz 8.jūnijam piedāvā astoņus savā saimnieciskajā darbībā neizmantotus vai biznesa mērķiem nevajadzīgus nekustamos īpašumus dažādos Latvijas novados.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Īpašums ar augstāko sākumcenu tiek piedāvāts Ropažu novadā, bet ar zemāko sākumcenu – Krāslavas novadā.

Piedaloties izsolē, iespējams iegādāties zemi, ēkas vai to daļas Aizkraukles novada Pļaviņās, Cēsu novada Dzērbenes pagastā, Gulbenes novada Galgauskas pagastā, Krāslavas novada Aulejas pagastā, Madonas novada Ļaudonas pagastā, Ropažu novada Garkalnē, Siguldas novada Krimuldas pagastā un Talsu novada Vandzenes pagastā.

Zemākā sākuma cena ir zemei un ēkai Krāslavas novada Aulejas pagastā – 2000 eiro, bet augstākā – 84 800 eiro – zemei un ēkai Ropažu novada Garkalnē. Kopējā visu astoņu atsavināšanai nodoto īpašumu izsoļu sākumcena veido 157 680 eiro.

Tiesu administrācijas elektroniskajā izsoļu vietnē izsole ilgs mēnesi, sākot ar 9.maiju, un tai pieteikties var 20 dienu laikā kopš noteiktā sākuma datuma – līdz 29.maijam.

"Latvijas Pasts" atsavināšanai publiskās izsolēs nodod nekustamos īpašumus, kas netiek izmantoti uzņēmuma saimnieciskajā darbībā, netiek pietiekamā apmērā lietoti un neatbilst uzņēmuma biznesa mērķiem. Pēdējos piecos gados izsolēs pārdots ap 70 "Latvijas Pastam" piederējušu nekustamo īpašumu.

Valsts AS "Latvijas Pasts" nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Tas ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3000 darbinieku.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.