Nerakstīti laimīgas laulības likumi, kas ar skubu viens otram jāatgādina
Foto: Shutterstock

Perfekta laulāto dzīve nepastāv – arī vecmāmiņas un vectētiņi, kuru attiecības tiek raksturotas ar šiem vārdiem, kādreiz mēdza kašķēties un viens uz otru šad tad padusmoties. Taču, ja reiz daudzi pāri aizdzīvojas līdz zelta kāzām, var apstiprinoši teikt, ka viņiem izdevies atklāt laimīgas un ilglaicīgas laulības noslēpumu. Kā raksta "Bustle", sāls slēpjas dažādos nerakstītos sīkumos, kas mūsdienās bieži vien tiek aizmirsti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Par laulības šķiršanu cilvēkiem lielākoties ir divi kardināli pretēji viedokļi – vieniem šķiet, ka tas ir grūtākais solis, ko dzīves laikā var nākties spert, savukārt otra puse uzskata, ka tas ir visvieglākais variants. Nenoliedzami, situācijas ir ļoti dažādas, un bieži vien šķiršanās ir neizbēgams risinājums pēc ilgiem centieniem visu vērst par labu, taču nevar arī noliegt, ka tas nav pa spēkam visiem. Vienkāršāk ir piesist kāju un aiziet, tomēr pēc laika ar nožēlu var nākties atzīt, ka tās pašas neatrisinātās problēmas, no kurām cilvēks bēdzis, atkal atgriezušās jau nākamajās attiecībās.

  • Vai tici, ka var būt piemērotākais vecums, kurā precēties? Izdevums "The New York Post", atsaucoties uz Jūtas Universitātes ASV ekspertu veiktu pētījumu, vēsta, ka visdrošāk šo soli spert ir no 28 līdz 32 gadiem. Vairāk lasi šeit.


Aizņemoties dažus ilgas un laimīgas ģimenes dzīves ieteikumus no vecvecāku pūra lādes un piemērojot 21. gadsimtam, iespējams ne tikai uzlabot šī brīža attiecības, bet arī bruģēt pamatus kopīgai novecošanai. Kādi tie ir, lasi turpmākajās rindās!


Tags

Attiecības Ģimene Laulība Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form