Lai pasargātu savu sirdi: attiecību un randiņu likumi, kas aktuāli mūsdienās
Foto: Shutterstock

Salīdzinot ar sendienām, šobrīd attiecību veidošana kļuvusi daudz sarežģītāka. Tehnoloģiju laikmetā izveidot īstu kontaktu nebūt nav vienkārši, kā arī jau sākumā mēdz parādīties šaubas par jaunās simpātijas patiesajiem nodomiem. Lai reizi no reizes neapdedzinātos, vērts pieņemt savus attiecību un randiņu nerakstītos "likumus", ņemot vērā arī vispārējo situāciju modernajā romantikas lauciņā.

Randiņu periodam jābūt satraucošam – ne garlaicīgam un nogurdinošam. Ar laiku tas kļūs nepatīkams, jo vairākas reizes mēģinājumi nav vainagojušies panākumiem, un cilvēkam var šķist – kāpēc gan lai šī reize būtu citādāka? Taču paļauties tikai uz to, ka Kupidons iešaus savu mīlestības bultu un viss noritēs kā pa diedziņi, ir naivi, tāpēc pieturēšanās pie saviem pieņēmumiem par randiņiem var līdzēt virzīties tuvāk savam īstajam cilvēkam.

Lai netērētu savu laiku, enerģiju un izvairītos no nepatīkamām situācijām, iepazīstinām ar "Women's Health Mag" un "Ny Post" piedāvātajiem attiecību likumiem mūsdienu "mērcē".

Tags

Attiecības Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form