Pasākumu ceļvedis: kurp ar bērnu doties šajās brīvdienās
Foto: Shutterstock

Pirmās februāra brīvdienas ir klāt! Lai tās interesanti varētu pavadīt ģimenes, kurās aug kā mazāki, tā arī lielāki bērni, "Kurp.es" komanda apkopojusi informāciju par septiņiem izglītojošiem pasākumiem, kurus vērts apmeklēt no 1. līdz 3. februārim.

Interaktīva izstāde visai ģimenei "Dzīvās sistēmas"

Līdz 3. februārim, "Elkor Plaza"

Izstāde "Dzīvās sistēmas" sniegs atbildes uz daudziem mazos pasaules atklājējus interesējošiem jautājumiem – gan par to, cik cilvēkā daudz ir ūdens, gan to, kā darbojas acs un muskuļi, kā arī piedāvās iepazīties tuvāk ar interaktīvajām tehnoloģijām, aptuveni 60 eksponātiem un citām lietām. Izstāde "Dzīvās sistēmas" būs vieta, kur patīkamo apvienot ar lietderīgo.

Tirgus un grāmatas "Gribu būt dizainers" atklāšana

2. februārī, pulksten 10, Kalnciema kvartālā

2. februārī no pulksten 10 līdz 16 Kalnciema kvartālā notiks zemnieku, amatnieku un mājražotāju tirgus, kas katru sestdienu priecē ar retiem un vērtīgiem produktiem. Šajā dienā būs liels notikums visiem topošajiem dizaineriem – kopā ar izdevniecību "Droši un Koši" tiks atklāta bērnu grāmata "Gribu būt dizainers". Atklāšanā varēs satikt autori un dizaineri Dainu Gāgu Ēķi, uzzināt par visiem amata noslēpumiem un apgūt prasmes, kas jāzina katram profesionālim. Vairāk par grāmatu lasi šeit.

Putnu Opera

2. februārī, pulksten 12, Latvijas Nacionālajā operā

Ilgi gaidīts notikums jaunajiem skatītājiem – viens no visu laiku populārākajiem Latvijas Nacionālās operas un baleta iestudējumiem atgriežas uz skatuves, lai ar Jāņa Lūsēna melodijām un Māras Zālītes vārdiem atkal apliecinātu draudzības un mūzikas spēku. Labais doktors Dūlitls un viņa draugi vienmēr gatavi steigties palīgā tiem, kurus piemeklējusi kāda ķibele. Viņi atrod noslēpumaini pazudušo kanārijputniņu, veikli nodzēš ugunsgrēku un pat iestudē panākumiem bagātu operu!

Izstādes "Zīmē un rīmē" atklāšana

2. februārī, pulksten 13, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Latvijas Nacionālās bibliotēkas 7. stāvā "Ģimeņu sestdienā" notiks interaktīvas izstādes bērniem "Zīmē un rīmē" atklāšana, kas veidota, izmantojot mākslinieka Alberta Kronenberga (1887‒1958) radītos tēlus un tekstus. Tā būs interaktīva rosīšanās gan lieliem, gan maziem.

Dr. Haštaga zinātniskā skola

2. februārī, pulksten 11, Čerkovska teātrī

Čerkovska teātrī sestdienā norisināsies izglītojošs šovs bērniem – zinātniskā skola. Dr. Haštaga mērķis ir iemācīt bērniem vienkāršotos metafizikas likumus – domā pozitīvi, labi izturies pret draugiem un vecākiem, cilvēkiem ir iespēja pašiem radīt savu likteni. To viņš dara ar humoristiski izglītojošas lekcijas palīdzību un dažādiem eksperimentiem, kas ir veidoti uz azota un sausā ledus bāzes.

Bērnu kino – "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi"

2. februārī, pulksten 12, Kino "Splendid Palace"

Latviešu animētā filma "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi" nonākusi uz ekrāniem arī kino "Splendid Palace". Jēkabs dzīvo Rīgas centrā, viņam patīk sapņot un viņš tic, ka sapņi piepildās. Pēkšņi tētis paziņo, ka Jēkabam vesela nedēļa būs jāpavada pie radiem pilsētas nomalē. Maskačkas svešādā vide, pašpārliecinātā māsīca Mimmi, tēvocis – pirāts un suns, kas miedz ar aci, ir tikai sākums neparastiem piedzīvojumiem.

Kā filma tapa, vari apskatīt te, bet šeit izlasīt sarunu ar jaunās multfilmas mākslinieci.

Leļļu meistara sapnis

3. februārī, pulksten 11, Spīkeru koncertzālē

Koncerts Spīķeru koncertzālē "Leļļu meistara sapnis" būs domāts patiešām maziņiem. Līdz pat 40 minūtes pirms katra koncerta bērni tiek aicināti apciemot radošās darbnīcas 2. stāva foajē kopā ar krāsaino Rotaļnīcu un mūzikas rotaļu istabiņu. Savukārt koncerta galvenais tēls ir kāds leļļu meistars, kas darina brīnumskaistas lelles un citas rotaļlietas. Bet viņam ir arī kāds sapnis. Varbūt tas piepildīsies?

Vēl citas idejas, kā pavadīt brīvdienas ar bērniem, atradīsi šajā rakstā.

Source

Cālis.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form