Ceturtdien, 8. novembrī, "Delfi TV ar Jāni Domburu" studijā viesojās septembra beigās pirmizrādi piedzīvojušās spēlfilmas "Homo Novus'' režisore Anna Viduleja un aktieri Igors Šelegovskis un Andris Keišs.

"Homo Novus" tās veidotāji sauc par pārpratumu komēdiju, kas tapusi pēc Anšlava Eglīša tāda paša nosaukuma romāna motīviem, kurā autors atskatās uz Rīgas mākslinieku dzīvi 30. gadu beigās. "Homo Novus" ir viena no sešām spēlfilmām Nacionālā Kino centra programmā "Latvijas filmas Latvijas simtgadei".

Jāatzīmē, ka 11. novembrī tiks noskaidroti Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" ieguvēji. Tieši "Homo Novus" šogad saņēmusi visvairāk – kopā 13 – nominācijas. Filma uz balvām pretendē, piemēram, tādas kategorijās kā "Labākais spēlfilmas režisors" – Anna Viduleja, – "Labākais aktieris" – Igors Šelegovskis – un "Labākais aktieris otrais plāns" – Andris Keišs.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu. Ja jau esi abonents,
Kāpēc abonēt?

Tags

Andris Keišs DELFI plus filma "Nameja gredzens" Homo Novus Igors Šelegovskis Jānis Domburs Latvijas filmas Latvijas simtgadei Lielais Kristaps Spēlmaņu nakts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.