'Delfi TV ar Jāni Domburu' izlase 2019: kultūras, izklaides, sporta un biznesa personības
Foto: DELFI

Viesoties Jāņa Dombura studijā šogad tika aicinātas vairākas dažādās nozarēs ievērojamas personības, kuri katrs savā jomā saistījuši tūkstošu uzmanību un kuru dzīvēs tieši šajā gadā bija kāds īpašs notikums. Gada izskaņā piedāvājam interviju fragmentu izlasi – studijas viesu redzējumus par notiekošo savā jomā, mūsu valstī un pasaulē, un, protams, arī par viņu pašu sasniegumu "receptēm" un karjeras pavērsieniem.

"Delfi TV ar Jāni Domburu" apkopo 2019. gada raidījumu zīmīgākās epizodes un analizē notikumu attīstību būtiskākajos tematos. Iepriekš jau varējāt skatīt tās raidījumu epizodes, kas izpelnījušās vislielāko skatītāju uzmanību sociālajos tīklos, un publicējām analīzi un zīmīgākos video fragmentus par to, kā 2019.gadā sekmējusies cīņa ar korupciju "Rīgas Satiksmē". Tuvākajās dienās analizēsim finanšu sektora "kapitālā remonta" norisi.

Šī izlase ietver sešu raidījumu varoņus. Grupa "Instrumenti" ieguva "Zelta mikrofona" balvu par labāko pašmāju mūzikas albumu un sarīkoja savu pirmo lielkoncertu stadionā, bet teātra kritiķe Silvija Radzobe noslēdza darbu pie mūsu valstī nepieredzēta mēroga grāmatas par aktiermākslu visā latviešu teātra pastāvēšanas laikā - "100 izcili Latvijas aktieri".
Basketboliste Gunta Baško noslēdza panākumiem bagāto karjeru dažādu valstu klubos un Latvijas sieviešu valstsvienībā, kļūstot par tās ģenerālmenedžeri, bet Latvijas skeletona simbols - Dukuru ģimene turpināja savus starptautiskos sasniegumus, Martins Dukurs atkal kļuva par pasaules un Eiropas čempionu.
Ilggadējais restorāna "Vincents" šefpavārs Mārtiņš Rītiņš nosvinēja 70. dzimšanas dienu un paziņoja par plāniem Latvijā veidot jaunus restorānus, bet "Printify" tika atzīts par mīlētāko jaunuzņēmumu zīmolu Latvijā un Baltijā, un iekļuva ASV straujāk augošo uzņēmumu topa augšgalā.

Tags

Dainis Dukurs Gunta Baško Instrumenti (grupa) Jānis Šipkēvics (Shipsi) Martins Dukurs Mārtiņš Rītiņš Reinis Sējāns Silvija Radzobe
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form