Neticami kadri: Bērni ar milzu lāci Maskavas mežos Ārvalstu mediju uzmanību iemantojusi Krievijas fotogrāfe Olga Baranceva, starp kuras iecienītākajiem modeļiem ir kāda ļoti īpaša būtne – milzu lācis.
Neticami kadri: Bērni ar milzu lāci Maskavas mežos
Atraktīvākie un krāšņākie Krievijas futbola izlases fani Krievijas futbola izlasei neizdevās iekļūt 2016. gada Eiropas futbola čempionāta astotdaļfinālā, bet krievu fani pēc EURO 2016 paliks spilgtā atmiņā. Tiesa, ne tikai grautiņu, bet arī patīkamāku iemeslu dēļ.
Atraktīvākie un krāšņākie Krievijas futbola izlases fani
Krasnojarskā atvērta kafejnīca, kas liktu Putinam no laimes raudāt Ienākot šajā kafejnīcā, kņazs Vladimirs Putins no priekiem lēkātu uz vienas kājas un lietu laimes asaras. Šī patīkamā vietiņa atrodama Austrumsibīrijas pilsētā Krasnojarskā, un tās īpašnieks, 26 gadus vecais Dmitrijs Ždanovs, vienkārši vēlējies attīstīt biznesu, kas...
Krasnojarskā atvērta kafejnīca, kas liktu Putinam no laimes raudāt
Novijurengoja: Krāsainas mājas, priecīgi cilvēki un mūžīgs sasalums Novijurengoja ir tikai maķenīt jaunāka par Sandi Ozoliņu. Tā ir dibināta 1975. gadā pēc tam, kad reģionā tika atklāts viens no lielākajiem gāzes laukiem Krievijā. Neskatoties, ka Novijurengoja lepni nes titulu "gāzes galvaspilsēta", tā tomēr nav izcakota zeltā un platīnā, tā...
Novijurengoja: Krāsainas mājas, priecīgi cilvēki un mūžīgs sasalums
Parīze, Berlīne, Varšava – ciemati, kas atrodas... Krievijā Krievijas Federācijas teritorijā ir 32 apdzīvotas vietas, kas nosauktas Eiropas pilsētu vārdos, un vēl vairākas no citām pasaules daļām. Vismaz 17 no tām atrodas Dienvidurālos, un fotogrāfs Romans Mahmutovs apņēmies visas šīs vietas iemūžināt. Tā tapis foto projekts 'Euro...
Parīze, Berlīne, Varšava – ciemati, kas atrodas... Krievijā
Krievijas krānu rūpnīca laiž klajā īpaši pikantu kalendāru Jau kopš 2008. gada Krievijas pilsētas Naberežnije Čelni krānu rūpnīca ar saukli "Skaistums izglābs pasauli" laiž klajā īpašu kalendāru, kurā fotografējas rūpnīcas darbinieki. Šogad kalendāra tēma ir dažādas krieviem svarīgas dienas – šņabja dzimšanas diena (31.01.),...
Krievijas krānu rūpnīca laiž klajā īpaši pikantu kalendāru
Neticami foto no Sibīrijas: ar velosipēdu zem ledus Ja kādam šķiet, ka bīstamākā iespējamā nodarbe ziemā ir pārvietošanās ar velosipēdu pa Rīgas ielām, bariņš krievu pierādījuši, ka iespējamas arī trakākas lietas.
Neticami foto no Sibīrijas: ar velosipēdu zem ledus
Pusdienas no poda un tēja no pisuāra: neparasta pieredze Maskavā Ja plāno doties uz Maskavu, savā ceļojuma plānā, iespējams, vēlēsies iekļaut jaunatvērto kafejnīcu 'Crazy Toilet Cafe', kas, kā jau liecina nosaukums, iekārtota, iedvesmojoties no tualetes.
Pusdienas no poda un tēja no pisuāra: neparasta pieredze Maskavā
Kuandas tilts – iespējams, briesmīgākais auto ceļš pasaulē Visā pasaulē asu izjūtu cienītājiem tiek piedāvāts pastaigāties pa stikla vai trošu tiltiem, zem kuriem paveras draudīgs kalnu bezdibenis. Taču nekādas emocijas nevar salīdzināt ar tām, kādas rodas, ja autovadītājs cenšas pārbraukt pāri Vitimas upei Aizbaikālā.
Kuandas tilts – iespējams, briesmīgākais auto ceļš pasaulē
Gandrīz izmiris ciems Krievijā: dzīve tur, kur beidzas dzelzceļš Dzīve pasaules malā - šķiet, tā visprecīzāk var raksturot Kalačas ciemata Krievijā 12 iedzīvotāju ikdienu.
Gandrīz izmiris ciems Krievijā: dzīve tur, kur beidzas dzelzceļš