Desmit šī gada pelnošākie aktieri pasaulē Žurnāls "Forbes" šonedēļ publicējis šī gada pelnošāko aktieru sarakstu, un tā pirmajā pozīcijā gozējas Holivudas spīdeklis Džordžs Klūnijs, kurš ieņēmumos pamatīgi izkonkurējis pērnā gada līderi Marku Valbergu. Vēl jo vairāk – pērnā gada pelnošākajam aktierim...
Desmit šī gada pelnošākie aktieri pasaulē
Desmit šī gada pelnošākie aktieri pasaulē Žurnāls "Forbes" publicējis šī gada pelnošāko aktieru sarakstu, un tā pirmajā pozīcijā gozējas Holivudas zvaigzne Marks Valbergs, ieņemot pērnā gada līdera Dveina Džonsona vietu.
Desmit šī gada pelnošākie aktieri pasaulē
Desmit šī gada pelnošākās aktrises pasaulē Žurnāls "Forbes" publicējis ikgadējo labāk pelnošo aktrišu sarakstu, un tā līderes pozīcijā ierindojusies Emma Stouna.
Desmit šī gada pelnošākās aktrises pasaulē
Izvēlētas visu laiku dižākās kinofilmas Dažādiem labāko filmu sarakstiem tagad pievienojies arī žurnāla "Empire" veidotais tops, kurā 20 tūkstoši lasītāju izvēlējušies kino vēsturē dižākos kinodarbus. Lūk, lielisko filmu listes pirmais desmitnieks.
Izvēlētas visu laiku dižākās kinofilmas
Krievijas atbilde Holivudai. Kulta filmai 'Brālis' – 20 Tieši pirms 20 gadiem Kannu filmu festivālā pasaules pirmizrādi piedzīvoja režisora Alekseja Balabanova trilleris "Brālis" ("Брат"), kas kļuva par Krievijas deviņdesmito gadu kino klasiku un pelnīti iemantoja kulta filmas statusu.
Krievijas atbilde Holivudai. Kulta filmai 'Brālis' – 20
Bezgalīgais kaislību stāsts. 'Hameleonu rotaļām' – 30 Ceturtdien, 23. martā, apaļu jubileju svin seriāls "The Bold and the Beautiful", ko skatītāji Latvijā deviņdesmito gadu sākumā iepazina un iemīlēja ar nosaukumu "Hameleonu rotaļas" – seriālam šajā dienā aprit 30 gadi.
Bezgalīgais kaislību stāsts. 'Hameleonu rotaļām' – 30
Citāds glamūrs: desmit populāri aktieri neierastos foto Nedēļas izskaņā Londonā norisinājās Britu Kino un televīzijas mākslas akadēmijas (BAFTA) ikgadējā balvu pasniegšanas ceremonija, un "Rex Features" fotoaģentūra parūpējusies par fotgrāfiju sēriju, kurā ierastā sarkano paklājumu pasākumu spozme parādīta nedaudz neierastā...
Citāds glamūrs: desmit populāri aktieri neierastos foto
Desmit aizvadītā gada populārākie seriāli Seriāli daudziem kļuvuši par gluži vai neatņemamu dzīves sastāvdaļu, un to veidotāji strādā vaiga sviedros, lai atkal un atkal mūs pārsteigtu, izklaidētu un saviļņotu ar jauniem projektiem. Dažiem no tiem veicas labāk par citiem – lūk, 2016. gada skatītāko seriālu...
Desmit aizvadītā gada populārākie seriāli
20 gadi kopš 'Kliedziena': kā mainījušās varoņu sejas Otrdien, 20. decembrī, aprit 20 gadi, kopš uz lielajiem ekrāniem nonāca šausmu filma "Scream" ("Kliedziens"). Atzīmējot populārā kinodarba apaļo jubileju, "Skats" piedāvā palūkoties, kā gadu gaitā mainījušās filmas galveno varoņu atveidotāju sejas.
20 gadi kopš 'Kliedziena': kā mainījušās varoņu sejas
Desmit populārākās, bet ne labākās 2016. gada filmas Populārais kino portāls "IMDb.com", tuvojoties gadu mijai, apkopojis desmit populārākās kinolentes, kas 2016. gadā piesaistījušas vietnes lietotāju uzmanību. Starp citu, lielākā daļa no šiem kinogrāvējiem ir arī dažādos gada sliktāko filmu topos.
Desmit populārākās, bet ne labākās 2016. gada filmas