Cilvēks, kurš izmuka no ķēžu važām, trako krekla un pat cietuma Ja Harijs Hudini būtu nemirstīgs, viņš 24. martā atzīmētu 142. dzimšanas dienu. Šis ungāru izcelsmes amerikāņu burvju mākslinieks slavu iemantoja, demonstrējot neticamus trikus, kurus nebija iespējams atkārtot. Hudini firmas zīme bija talants izkļūt no neiespējamām...
Cilvēks, kurš izmuka no ķēžu važām, trako krekla un pat cietuma
Bilde, kas internetā burtiski izraisīja masveida histēriju Ungāru mākslinieks, kas pazīstams ar pseidonīmu Dudolfs, aizvadītajā nedēļā publicēja ilustrāciju, kas burtiski izraisīja masveida histēriju internetā, – tā bija bilde ar sniegavīriem, starp kuriem paslēpusies panda.
Bilde, kas internetā burtiski izraisīja masveida histēriju
Kad sadzīves priekšmetu vietā sāk rādīties dīvainas sejas Kad sadzīves priekšmetu vietā cilvēkam sāk rādīties visādas dīvainas sejas, ir laiks padomāt par vizīti pie psihiatra, bet, ja šādas sejas rādās visiem, kas apskatās fotogrāfijas, tas ir tikai nevainīgs joks. Tas gan neliedz jums apmeklēt arī kādu labu speciālistu...
Kad sadzīves priekšmetu vietā sāk rādīties dīvainas sejas
Vai attēlā redzamais cilvēks ir miljonārs vai alkoholiķis? Kompānijas 'Canon' Austrālijas nodaļa īstenojusi interesantu eksperimentu – sešiem dažādiem fotogrāfiem izstāstījusi pavisam citu modeļa Maikla dzīvesstāstu un palūgusi veikt atbilstošu foto sesiju. Rezultātā sanākuši seši pavisam atšķirīgi foto stāsti.
Vai attēlā redzamais cilvēks ir miljonārs vai alkoholiķis?
Kā izskatās, ja cilvēka ķermeņa daļas samaina vietām 25 gadus vecā spāņu fotogrāfe Anhela Burona (Ángela Burón) prezentējusi sēriju ar foto manipulācijām, kurās dažādas cilvēka ķermeņa daļas samainītas vietām, radot visai sirreālu priekšstatu par to, kā var izskatīties kails ķermenis.
Kā izskatās, ja cilvēka ķermeņa daļas samaina vietām
Šajās bildēs ir 500 aitas. Bet vai varat ieraudzīt kaut vienu? Internetā plašu atsaucību iemantojis stāsts par to, kā kanādiešu fermere Līzela Kenedija no rīta izgājusi pārbaudīt savu aitu ganāmpulku, bet nevienu aitu nav ieraudzījusi – tās bija gluži kā pazudušas no zemes virsas.
Šajās bildēs ir 500 aitas. Bet vai varat ieraudzīt kaut vienu?
Šī gada šokējošākā Helovīna maska – modelei Heidijai Klūmai 42 gadus vecā vācu supermodele Heidija Klūma ir pati lielākā Helovīna fane visā pasaulē – viņai ne tikai uzticēta prominentākās Helovīna balles vadīšana, bet katru gadu tiek gaidīts, ka Klūma atkal pārsteigs ar fantastisku Visu svēto dienu tērpu.
Šī gada šokējošākā Helovīna maska – modelei Heidijai Klūmai
Puķes, kas izskatās pēc jebkā cita, tikai ne pēc puķēm Milzīgajā puķu daudzveidībā īpaša vieta ir orhidejām – tie ir krāšņi, trausli, maigi ziedi, kas daudziem asociējas ar intimitāti. Taču orhidejas ir ļoti īpatnējas puķes, jo dažas no šķirnēm izskatās tik dīvaini, ka nemaz neatgādina ziediņus. Spocīgi izskatās arī...
Puķes, kas izskatās pēc jebkā cita, tikai ne pēc puķēm
Šādos rakursos sieviešu ķermeni jūs vēl nebūsiet redzējuši Šveiciešu fotogrāfs Rodžers Vaiss (Roger Weiss) ne tikai necenšas apslēpt sieviešu figūras trūkumus, bet drīzāk pat ķermeņa nepilnības parādīt visā krāšņumā, tāpēc arī radījis pārsteidzošu foto sēriju ar nosaukumu 'Human Dilatations' ('Cilvēka paplašinājums').
Šādos rakursos sieviešu ķermeni jūs vēl nebūsiet redzējuši
Pikantās reklāmas: vai vari uzminēt, kas šeit tiek reklamēts? Mūsdienās, ja kaut ko gribas pārdot, vienīgais drošais veids ir reklāmā parādīt kailu sievieti. Vai dibenu. Vai pupus. Šādā veidā tiek reklamēta veļa, televizori, kaķu barība, automašīnas, marinētas sēnes, smaržas, bibliotēkas – faktiski viss iespējamais. Tāpēc...
Pikantās reklāmas: vai vari uzminēt, kas šeit tiek reklamēts?