Slavenas grūtnieces, kuras pozējušas kailas Februāra sākumā ar kailbildīšu sēriju par dvīņu gaidībām paziņoja amerikāņu dziedātāja Bejonsa, bet viņa nav nedz pirmā, nedz pēdējā slavenā sieviete, kura gaidību laikā nolēmusi bildēties kaila un pēc tam fotogrāfijas parādīt visai pasaulei.
Slavenas grūtnieces, kuras pozējušas kailas
Desmit pašas stilīgākās ASV pirmās lēdijas 20. janvārī Donalds Tramps kļūs par ASV prezidentu, bet viņa laulātā draudzene Melānija – par pirmo Baltā nama pirmo lēdiju, kuras kailfoto ir redzējusi visa pasaule.
Desmit pašas stilīgākās ASV pirmās lēdijas
Vai vari uzminēt, kura ir meita un kura – māte? Ir mātes, kuras kopā ar meitām brīvdienās cep pankūkas vai iet iepirkties, bet ir tādas, kuras izvēlas krietni vien pikantākas izklaides. Piemēram, piedalīties skaistāko dupšu konkursā.
Vai vari uzminēt, kura ir meita un kura – māte?
Skaistumam nav vecuma: Latvijā populāras dāmas skaistos foto Latvijā tapis foto/interviju projekts "Beauty is Ageless", kura ietvaros 15 sabiedrībā zināmas dāmas dalījušās pieredzē, kā sadzīvot ar saviem gadiem, un apliecinājušas – skaistumam nav vecuma ierobežojuma.
Skaistumam nav vecuma: Latvijā populāras dāmas skaistos foto
Desmit apetītlīgas daiļavas, kuras Latvijā cīnīsies apalīšu konkursā Jau drīzumā – 9. jūnijā – Latvijā pirmo reizi norisināsies kuplo formu daiļavu konkurss "Ms.Top of the World Plus Size 2016", kurā skaistumā mērosies desmit dāmas no dažādām pasaules malām. "Skats" piedāvā iepazīties ar konkursantēm.
Desmit apetītlīgas daiļavas, kuras Latvijā cīnīsies apalīšu konkursā
Viena diena pieredzējušas austrāliešu bargās kundzes dzīvē Cilvēku seksuālās fantāzijas mēdz būt ļoti atšķirīgas – kamēr daži vēlas visas nakts garumā maigi mīlēties sveču gaismā, citi priekšroku dod krietni vien brutālākām un sāpīgākām izklaidēm, kas sevī ietver sasiešanu, iepēršanu un citāda veida vardarbību....
Viena diena pieredzējušas austrāliešu bargās kundzes dzīvē
Pieci Meganas Foksas foto, kas tevi padarīs traku Starp pasaulē iekārojamākajām un seksīgākajām sievietēm stabilu vietu ieņēmusi amerikāņu aktrise Megana Foksa. Pirmdien, 16. maijā, viņa svin 30. dzimšanas dienu, un par godu tai "Skats" piedāvā piecus foto, kas reti kuru spētu atstāt vienaldzīgu.
Pieci Meganas Foksas foto, kas tevi padarīs traku
Jogas skolotāja sava tvirtā ķermeņa iegūšanai izmanto zirgu 27 gadus vecā amerikāniete Angela Nuneza ar jogu sāka nodarboties studiju gados un šobrīd viņai ir teju 10 gadu pieredze šajā sfērā. Otra dzīves mīlestība jaunajai sievietei ir zirgi. Un tas ir tikai pašsaprotami, ka kādu dienu viņa sev uzdeva jautājumu - kas notiktu, ja šīs...
Jogas skolotāja sava tvirtā ķermeņa iegūšanai izmanto zirgu
Japānietes grupveidā izkaujas, lai noskaidrotu, kura ir varenāka feministe Ticiet vai nē, taču arī Japānā sievietes cīnās par feminisma idejām, tikai tur šī cīņa norit nevis garlaicīgos, raudulīgos blogos, bet gan kā kārtīgiem 21. gadsimta cilvēkiem klājas - ringā. Tā kā Japānā ir attīstīta valsts, arī brutāla spēka pielietošana ir daudz...
Japānietes grupveidā izkaujas, lai noskaidrotu, kura ir varenāka feministe
Izgudrots aparāts, kas palīdz līgavām nokārtoties bez draudzeņu palīdzības Kāzu diena ir viena no laimīgākajām un svarīgākajām dienām sievietes mūžā, taču arheologi un līgavas māsas gadiem ilgi noklusējuši briesmīgo problēmu par dāmu dabīgo vajadzību nokārtošanu. Šis šķietami baudpilnais process kāzu dienā var sagandēt visas skaistās...
Izgudrots aparāts, kas palīdz līgavām nokārtoties bez draudzeņu palīdzības