Slavenākie sērijveida slepkavas, kuri nekad netika notverti

,
Filmās un seriālos izmeklētāji allaž spēj atšķetināt pat vissarežģītākos noziegumus, uzminēt sērijveida slepkavu nodomus un notvert viņus. Tomēr reālajā dzīvē tiesībsargi nereti izrādās bezspēcīgi, un tāpēc vairāki īpaši nežēlīgi ļaunprāši ir palikuši nesodīti.
Slavenākie sērijveida slepkavas, kuri nekad netika notverti
1
Džeks Uzšķērdējs (Jack the Ripper) ir Londonas bēdīgi slavenākais sērijveida slepkava, kas laikā no 1888. gada 31. augusta līdz 9. novembrim uzdarbojās Vaitčapelas rajonā. Lēš, ka viņš nogalinājis piecas prostitūtas, sakropļojot tās un pārgriežot tām rīkli. Lai gan tiesībsargi rūpīgi strādāja, lai atklātu šīs slepkavības, un pat saņēma vēstuli no paša ļaunprāša kopā ar upurim izgrieztu nieri, neviens nespēja identificēt, kas patiesībā bija Džeks Uzšķērdējs. Mūsdienās pastāv simtiem teoriju par to, kas īsti ir bijis šis nežēlīgais slepkava.
Vida Press
Slavenākie sērijveida slepkavas, kuri nekad netika notverti
2
Džeks Stripers (Jack the Stripper) ir sērijveida slepkava, kas savus varas darbus pastrādāja Londonā 1964. un 1965.gadā. Līdzīgi kā Džeks Uzšķērdējs Stripers nogalināja prostitūtas. Lēš, ka viņš nonāvēja sešas līdz astoņas prostitūtas un iemeta viņu ķermeņus Temzā. Stripera pirmais upuris bija Hanna Teilforda – viņas ķermenis tika atrasts 1964. gada februārī. Sieviete bija nožņaugta un viņai bija izsisti vairāki zobi. Kad tika atrasts otrais upuris, kāds vīrietis Kenets Arčibalds atzinās divās slepkavībās. Taču policija noraidīja viņa atzīšanos, jo viņš nevarēja atcerēties zināmus faktus par slepkavībām. Izmeklētājiem kopumā sākotnēji bija 7000 aizdomās turamo, taču nevienu no viņiem neatzina par vainīgu pierādījumu trūkuma dēļ.
Vida Press


Slavenākie sērijveida slepkavas, kuri nekad netika notverti
3
Sērijveida slepkava Čārlijs Nocirtējs (Charlie Chop-off), kas uzdarbojās Manhetenā no 1972. gada līdz 1974. gadam, savu bēdīgi slaveno iesauku izpelnījās par brutālo veidu, kādā viņš nogalināja savus upurus. Ļaundaris nodūra afrikāņu izcelsmes amerikāņu zēnus. Par viņa pirmo upuri kļuva astoņus gadus vecs puika, kuru 1972. gada 9. martā atrada uz kādas mājas jumta. Upuris bija sadurts 38 reizes, un viņam bija nogriezti dzimumorgāni. Turpmākā gada laikā tika atrasti vēl vairāki šādā veidā nogalināti zēni. 1974. gadā policija arestēja kādu vīrieti vārdā Erno Soto, kurš atzinās slepkavībās, tomēr tika secināts, ka viņš ir garīgi nestabils, tāpēc viņa liecība netika ņemta nopietni. Turklāt viens no zēniem, kam izdevās aizbēgt no Čārlija Nocirtēja, neidentificēja Erno Soto kā savu uzbrucēju. Manhetenas štata slimnīca arī apgalvoja, ka slepkavību laikā Soto esot atradies slimnīcā. Rezultātā Soto tika atzīts par nevainīgu slepkavībās. Visi šīs lietas apstākļi liek domāt, ka īstais slepkava joprojām ir brīvībā, ja vien vēl ir dzīvs, vai nav apcietināts par kādiem citiem noziegumiem.
Vida Press


Slavenākie sērijveida slepkavas, kuri nekad netika notverti
4
Auklīte slepkava (Oakland County Child Killer) ir atbildīga vismaz par četru bērnu nogalināšanu Mičiganas štata Oklendas apgabalā, taču policija uzskata, ka upuru varētu būt vairāk. Ļaundare uzdarbojās 1976. un 1977. gadā, izraisot paniku vietējos iedzīvotājos. Auklītes slepkavas pirmais zināmais upuris bija 12 gadus vecais Marks Stebinss. Zēna līķis tika atrasts sniega kaudzē dažas dienas pēc tam, kad viņš pazuda. Viņš bija nožņaugts un seksuāli izmantots. Arī pārējie trīs bērni tika nogalināti tādā pašā veidā. Lai gan likumsargi aizturēja un izmeklētāji nopratināja daudzus aizdomās turamos, viņiem neizdevās atrast slepkavību vaininieku. Viena no versijām ir tāda, ka šos bērnus nogalinājis bēdīgi slavenais sērijveida slepkava Džons Veins Geisijs (attēlā).
Vida Press


Slavenākie sērijveida slepkavas, kuri nekad netika notverti
5
Akmens cilvēks (Stoneman) ir bēdīgi slavenākais sērijveida slepkava Indijā. Tiek uzskatīts, ka viņš pastrādājis 13 slepkavību Kalkutā un aptuveni tikpat daudz Bombejā. Akmens cilvēka pirmais upuris tika atrasts 1989. gada jūnijā. Viņš bija bezpajumtnieks, kuru slepkava nogalināja, iezveļot ar akmeni pa galvu. Līdzīgas 12 cilvēku slepkavības Kalkutā notika arī vēlāk, bet Bombejā jau 1985. gadā tika atrasti vairāk nekā 10 bezpajumtnieki, kuri nogalināti, saņemot sitienu pa galvu ar akmeni. Policija aizturēja vairākus aizdomās turamos, taču trūka pierādījumu, lai kādam no viņiem izvirzītu apsūdzības slepkavībās.
Vida Press


Slavenākie sērijveida slepkavas, kuri nekad netika notverti
6
Zodiaka slepkava (Zodiac Killer) ir visu laiku bēdīgi slavenākais neidentificētais sērijveida slepkava, kas uzdarbojās Ziemeļkalifornijā pagājušā gadsimta 60. gadu beigās un 70. gadu sākumā. Pats slepkava vēstulēs policijai, apgalvoja, ka ir nonāvējis 37 cilvēkus. Pirmie zināmie Zodiaka slepkavas upuri ir pāris Betija Jensena un Deivids Faradejs, kuri tika atrasti nogalināti 1968. gada 20. decembrī. Izmeklētāji uzskata, ka ļaunprātis izkāpis no savas automašīnas un devies uz pāra automobili un pieprasījis, lai viņa izkāpj no spēkrata. Jensena izkāpusi pirmā, bet tad, kad izkāpt mēģinājis Faradejs, slepkava iešāvis viņam galvā. Kad Jensena centusies aizbēgt, ļaundaris nošāvis arī viņu. Lai kaitinātu policiju, slepkavību laikā Zodiaka slepkava likumsargiem sūtīja vēstules, izvirzīja dažādas prasības un rakstīja kriptogrammas, kurās mudināja atklāt viņa personību un informēja par turpmākajiem varas darbiem. Vairāki cilvēki pat atzinās slepkavībās, bet daži bērni policiju informēja, ka viņu tēvs vai patēvs esot īstais Zodiaka slepkava. Tomēr neviens no šiem apgalvojumiem nesaturēja tikpat kā nekādus pierādījumus, kas nozīmē, ka Zodiaka slepkava vēl ir jāidentificē.
Vida Press


Slavenākie sērijveida slepkavas, kuri nekad netika notverti
7
Honolulu žņaudzējs (Honolulu Strangler) ir pirmais zināmais Havaju salu sērijveida slepkava – viņš pagājušajā gadsimta 80. gadu vidū noslepkavoja piecas sievietes. Pirmais Honolulu žņaudzēja upuris bija 27 gadus veca sieviete Vikija Geila Pērdija. Viņas līķis tika atrasts 1985. gada 30. maijā. Secināts, ka viņa tikusi izvarota, nožņaugta un viņas rokas sasietas aiz muguras. Vēlāk notika vairākas līdzīgas slepkavības. Policija nopratināja aizdomās par slepkavībām turamo, taču bija spiesta viņu atbrīvot pierādījumu trūkuma dēļ.
Vida Press


Slavenākie sērijveida slepkavas, kuri nekad netika notverti
8
Kā sērijveida slepkavu un citu noziedznieku atmaskošana izdosies seriāla ‘Noziedzīgie prāti’ izmeklētājiem? Skaties populārā seriāla 11. sezonu otrdienās, plkst. 22:00 televīzijas kanālā ‘FOX’, sākot no 3. novembra!
Kadrs no seriāla ‘Criminal Minds’
Kā atšķiras sērijveida slepkavas vīrieši un sievietes Kā atšķiras sērijveida slepkavas vīrieši un sievietes  
Septiņas nežēlīgākās sievietes slepkavas pasaules vēsturē Septiņas nežēlīgākās sievietes slepkavas pasaules vēsturē  
Septiņi briesmīgākie maniaki pedofili pasaules vēsturē Septiņi briesmīgākie maniaki pedofili pasaules vēsturē   (1)
Pievienojies sekotājiem, lai nepalaistu garām visu interesanto, trendīgo un drosmīgo.
Es jau esmu lietas kursā, paldies par atgādinājumu.