Neticami kadri: Bērni ar milzu lāci Maskavas mežos Ārvalstu mediju uzmanību iemantojusi Krievijas fotogrāfe Olga Baranceva, starp kuras iecienītākajiem modeļiem ir kāda ļoti īpaša būtne – milzu lācis.
Neticami kadri: Bērni ar milzu lāci Maskavas mežos
Saullēkts pār Rīgu: ziemīgi kadri no putna lidojuma Kamēr vieni ziemas spelgonī rītus labprātāk pavada, ietinoties pledā un sildoties pie karsta dzēriena krūzes, citi dodas pilsētas ielās, lai piedzīvotu ne tik ikdienišķu pieredzi.
Saullēkts pār Rīgu: ziemīgi kadri no putna lidojuma
Ziemīgi kadri: Slavenais Sātu tilts uz nekurieni no putna lidojuma Pēdējo gadu laikā par īstu modes kliedzienu fotografēšanā ir kļuvusi bilžu uzņemšana ar dronu palīdzību, kas ļauj dažādus objektus ieraudzīt no ne tik ierasta rakursa.
Ziemīgi kadri: Slavenais Sātu tilts uz nekurieni no putna lidojuma
Foto: Kā tagad izskatās vēsturiskā Murjāņu kamaniņu trase Pirms 40 gadiem Murjāņos tika uzcelta kamaniņu trase, kas tagad pārvērtusies vien pussabrukušā atgādinājumā par aizgājušajiem laikiem.
Foto: Kā tagad izskatās vēsturiskā Murjāņu kamaniņu trase
Foto: Kā Karostas forti izskatās pēc nobrukuma Janvārī vienā no iecienītākajiem tūristu objektiem Latvijā – Karostas Ziemeļu fortos – notika krasta nobrukums, kas mainīja ierastās ainavas, un "Skats" piedāvā aplūkot Liepājas fotogrāfa Edgara Poheviča uzņemtos kadrus.
Foto: Kā Karostas forti izskatās pēc nobrukuma
Neparasti, muļķīgi un biedējoši: spilgtākie kadri pasaulē Tuvojoties gada nogalei, "Reuters" fotoaģentūra izvēlējusies dīvainākos no gada laikā uzņemtajiem kadriem, un "Skats" piedāvā aplūkot 15 spilgtākos no tiem.
Neparasti, muļķīgi un biedējoši: spilgtākie kadri pasaulē
Atklāts, cik pelna pasaulē skaistākās sievietes Žurnāls "Forbes" publiskojis ikgadējo labāk apmaksāto modeļu sarakstu, un tas sagādājis ne vienu vien pārsteigumu. Protams, vislielāko izbrīnu radījusi topa pirmā vieta – no tās izstumta Žizele Bundhena, kura tur gozējās kopš 2002. gada. Kā liecina "Forbes" aplēses, visas desmit daiļavas kopā gada laikā (no pērnā gada jūnija līdz šī gada jūnijam) nopelnījušas aptuveni 110 miljonus ASV dolāru.
Atklāts, cik pelna pasaulē skaistākās sievietes
Melnā ekstāze Viens no pirmajiem automobiļiem manā auto testētāja karjerā - nu jau pirms gadiem desmit - bija liels, melns "Lexus". Tā bija mana pirmā pieredze ar šo marku un ar tik šiku, modernu auto. Toreiz ar kolēģi braucām apkārt pa Latviju, klausījāmies mūziku, kad pēkšņi radio sāka dziedāt Toms Petijs. It's good to be king. If just for a while.
Melnā ekstāze
Unikāli foto no Igaunijas: ziema un pavasaris uz vienas šosejas Lieldienu brīvdienās unikāli foto tapuši Igaunijā, kur pāris "Instagram" lietotājiem izdevies iemūžināt neparastu skatu – divus dažādus gadalaikus katrā pusē šosejai.
Unikāli foto no Igaunijas: ziema un pavasaris uz vienas šosejas
Bezgalīgais kaislību stāsts. 'Hameleonu rotaļām' – 30 Ceturtdien, 23. martā, apaļu jubileju svin seriāls "The Bold and the Beautiful", ko skatītāji Latvijā deviņdesmito gadu sākumā iepazina un iemīlēja ar nosaukumu "Hameleonu rotaļas" – seriālam šajā dienā aprit 30 gadi.
Bezgalīgais kaislību stāsts. 'Hameleonu rotaļām' – 30
Čaklas un radošas – septiņas īstās latvju saimnieces Februāra sākumā pie LTV1 skatītājiem atgriezīsies skatītāju iemīļotais kulinārijas šovs "Īstās latvju saimnieces", kurā spēkiem mērosies septiņas zinošas un prasmīgas latviešu dāmas no dažādām Latvijas malām.
Čaklas un radošas – septiņas īstās latvju saimnieces
Desmit aizvadītā gada populārākie seriāli Seriāli daudziem kļuvuši par gluži vai neatņemamu dzīves sastāvdaļu, un to veidotāji strādā vaiga sviedros, lai atkal un atkal mūs pārsteigtu, izklaidētu un saviļņotu ar jauniem projektiem. Dažiem no tiem veicas labāk par citiem – lūk, 2016. gada skatītāko seriālu saraksts, ko piedāvā izdevums "Business Insider" sadarbībā ar datu analītiķiem "Parrot Analytics".
Desmit aizvadītā gada populārākie seriāli
Stulbi, ērmīgi un biedējoši: spilgtākie kadri pasaulē Tuvojoties gada nogalei, "Reuters" fotoaģentūra izvēlējusies dīvainākos no gada laikā uzņemtajiem kadriem, un "Skats" piedāvā aplūkot desmit spilgtākos no tiem.
Stulbi, ērmīgi un biedējoši: spilgtākie kadri pasaulē
Desmit populārākās, bet ne labākās 2016. gada filmas Populārais kino portāls "IMDb.com", tuvojoties gadu mijai, apkopojis desmit populārākās kinolentes, kas 2016. gadā piesaistījušas vietnes lietotāju uzmanību. Starp citu, lielākā daļa no šiem kinogrāvējiem ir arī dažādos gada sliktāko filmu topos.
Desmit populārākās, bet ne labākās 2016. gada filmas