Dziedātāja AnnaKrista izdevusi dziesmu "Par tevi", kas tapusi sadarbībā ar reperi Edavārdi un producentu Reini Briģi. Dziesma apvieno divu pasauļu - sievietes un vīrieša - skatījumu uz mīlestību, norāda dziesmas autori.

"Vārdi latviešu valodā paši atnāca pie manis. Var teikt, ka tie ir klišejiski, par ļoti saldu mīlestību, bet tā nu tas ir - dziesma "Par tevi" ir par manu otru pusīti un mūsu attiecībām - jaukām, mīļām un vienkāršām. Domāju, ka neesmu vienīgā ar šādu, mīlestības piepildītu sirdi, " atklāj AnnaKrista, kura sākotnēji dziesmu dziedājusi angliski.

Dziesmas ideja aizrāvusi arī reperi Edavārdi, kurš atzinies, ka vīriešiem bieži vien neesot vārdi, ar kuriem atbildēt uz sievietes romantiskajām jūtām. Sieviete savās emocijās un mīlestībā uzraksta dziesmu, savukārt vīrietis viņas jūtām atbild, piemēram, paveicot kādu labu darbu.

Videoklipa filmēšana notika sadarbībā ar Annu Zeiliņu, kura uzticēja sevis skaisti iekopto vietu "Kalnabiķi" Tomē, un filmētāju Kārli Dureiku. Par vizuālo tēlu parūpējās vizāžiste Vita Vītola.

AnnaKrista stāsta: "Videoklipa kadrējumu un vienkāršo scenāriju kopā ar manu otro pusīti Arturu Jurčaku salikām paši, viņu var redzēt pāris video kadros. Dziesma tomēr ir par mūsu attiecībām, tāpēc gribējām arī kopā piedalīties video realizēšanā. Paldies jāsaka arī Annas Zeiliņas tētim, kurš aizlienēja savu loloto žigulīti."

AnnaKrista ir pašmāju indie-pop dziedātāja. Viņa iedvesmu gūst no visdažādākajiem žanriem, dažādu instrumentu skanējuma, ko vēlāk mūsdienīgi integrē savā mūzikā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!