Foto: Ziedonis Safranovs

Dziedātājs un dziesmu autors Ivo Fomins, pēc vairāk nekā gada pārtraukuma un intensīvas koncertēšanas koncertzālēs, publicējis jaunu dziesmu un video. Līdz ar jauno hitu, mūziķis izziņo arī lielkoncertu Liepājas Olimpiskajā centrā, kas notiks nākamā gada 9. martā.

Dziesmas "Vēl viens pagrieziens" mūzikas autors ir Ivo Fomins, bet dziesmas vārdus arī šoreiz rakstījis, teju visu Ivo iepriekšējo hitu līdzautors, Guntars Račs, portālam "Delfi" vēsta izdevniecības "MicRec" pārstāvji.

Ivo Fomins par jauno dziesmu un tās klipa ideju saka: "Mēs nezinām, kas mūs sagaida aiz katra nākamā pagrieziena. Reti kurš par to aizdomājas, jo daudz svarīgāk ir nepārstāt virzīties uz priekšu, uz savu izvēlēto mērķi. Tieši ceļš un virzība arī, iespējams, ir visas dzīves jēga. Par to ir jaunā dziesma un par to būs arī mans lielkoncerts Liepājā, kuram dots nosaukums "Mans ceļš"."

Jauno dziesmu "Vēl viens pagrieziens" producējis Roberts Dinters un pats Fomins, bet skaņas gala miksu veidojis Jānis Narbuts. Ierakstā piedalījās: Ivo Fomins – balss, Roberts Dinters – ģitāra, taustiņi, Kristaps Eihvalds – bass, Ēriks Hanzovskis – bungas. Dziesmas video producēja "Dween Productions".

Koncerts "Mans ceļš" norisināsies 2024. gada 9. martā un biļetes uz to jau ir pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Kā vēsta mūziķa pārstāvji, koncertam pasūtīts īpaši jaudīgs skaņas un gaismu aprīkojums un tajā, bez Ivo un viņa grupas, piedalīsies arī īpašie viesi, cilvēki, kas Ivo karjerā spēlējuši īpašu lomu.

Papildus gaidāmajam lielkoncertam nākamā gada martā, vēl ir iespēja apmeklēt pēdējos Ivo Fomina sērijas "30 gadi uz skatuves koncertus", kuri notiks 8. decembrī Talsos (izpārdots) un 21. decembrī Ogrē.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!