Foto: Publicitātes foto
Otrdien, 27. februārī, klajā nāk Zviedrijā dzīvojošā latviešu mūzikas producenta un DJ RudeLies jaunākais veikums – dziesma "Reaction". Tā būs pieejama gan radiostacijās, gan platformās "Spotify" un "Youtube". Dziesmai tapis arī videoklips.

Kā vēsta mūziķa pārstāvji, dziesma "Reaction" ir tapusi 2023. gada rudenī Falunā, Zviedrijā. "Pēc vasaras šoviem Eiropā un Āzijā man bija grūti atrast iedvesmu producēt mūziku, taču, atgriežoties Zviedrijā, radās iedvesma sacerēt elektronisko deju mūziku ar maģisku enerģiju. Tā dziesmas "Reaction" ieraksts tapa kopā ar "house" žanrā labi zināmo angļu dziedātāju Sonam, kura arī ir dziesmas teksta autore," par jaunāko veikumu saka mūziķis un piebilst, ka viņa jaunais skaņdarbs vēsta par cilvēka nepieciešamību sarunāties un harmoniskām savstarpējām attiecībām dialogā; par prieku saņemt atbildi un nepalikt vientulībā ar savu jautājumu.

RudeLies ir Zviedrijā dzīvojošs latviešu producents un dīdžejs, kurš savu karjeru uzsāka 2015. gadā. Viņa mūziku raksturo interesants skaņas dizains, spēcīgi dropi un lipīgas melodijas. Deviņu gadu laikā RudeLies mūzika ir pārsniegusi astoņdesmit miljonus klausījumu "Spotify". RudeLies ir starptautiski zināms izpildītājs, kura mūziku atbalsta ne tikai fani, bet arī pasaulē labi pazīstamie DJ Tiesto, Armin Van Buuren, Alan Walker, Diplo, Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike, Timmy Trumpet un Afrojack.

RudeLies ir uzstājies festivālos, koncertos un naktsklubos Latvijā, Zviedrijā, Nīderlandē, Polijā, Japānā, Dienvidkorejā un Taizemē.

Arī Latvijā labi pazīstamais Armīns van Būrens (Armin Van Buuren) par RudeLies dziesmu "Let Me Down" ir teicis: "Šī ir izcila dziesma, man tā ļoti patīk!" Atzinīgi par latviešu producenta un DJ veikumu izteikušies arī citi dīdžeji. Martin Garrix: "Spēlēju viņa dziesmas savos DJ setos!"; Tiesto: "Spēlēju RudeLies dziesmas manā radio šovā "Club Life!"; Alan Walker: "Spēlēju viņa dziesmu "Insomnia" savos DJ setos."; Diplo: "Spēlēju RudeLies dziesmu "Insomnia" Lasvegasā!"

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!