Foto: Publicitātes foto

Rīgā, VEF Kultūras pilī 7. janvārī pulksten 18 notiks komiķu apvienības "Comedy Latvia" rīkotās Latvijas komēdijas balvas "Grābeklis" pasniegšana, informēja "Comedy Latvia" vadītājs Edgars Žukovskis. Balvu "Par mūža ieguldījumu Latvijas komēdijā" saņems Kaspars Upacieris un Andris Freidenfelds jeb Ufo un Fredis.

Balvu pasniegšana notiks trešo reizi un šogad tā tiks atzīmēta desmitgades zīmē – pirms desmit gadiem tika dibināta komiķu apvienība "Comedy Latvia". Pasākumā uz skatuves tiks aicināti 14 komiķi no visām četrām Latvijā aktīvajām stāvkomēdijas apvienībām – "Comedy Latvia", "Riga Stand-up", "Sieviešu stendaps" un "Borderline Comedy".

Komiķiem pievienosies improvizatores Elīna Geida un Anete Bendika, kuras startēs ar nosaukumu "Divas", un improvizācijas duets, kuru veido Valdis Sils un Dzintars Rožkalns. Par etīžu komēdiju "Grābeklī" rūpēsies komēdijas apvienība "Mēs jūs mīlam" dalībnieki Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks.

Balvas tiks pasniegtas šādās kategorijās – "Gada joks", "Gada komiķis", "Gada notikums Latvijas komēdijā", kā arī jau pieminētajā - "Par mūža ieguldījumu Latvijas komēdijā".

Par "Gada komiķi" no 2. janvāra varēs balsot internetā, bet par "Gada joka" titulu balsos skatītāji zālē. "Gada notikumu Latvijas komēdijā" izvēlēsies komiķu žūrija un tas tiks paziņots pasākuma laikā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!