Foto: Publicitātes foto
Pirmizrādi 13.februārī kinoteātrī "K-Suns" piedzīvos nekomerciālās interneta kino apvienības "EdArt.tv" veidotā dokumentālā filma "Caur adatu".

"Tikko pamostoties, viņa pirmā darbība ir nevis nomazgāt seju, bet gan ielaist asinīs narkotikas. Ja viņš to neizdarīs, tad viņš nevarēs normāli sākt kustēties. Taču patiesībā arī viņa darbības visas dienas garumā lielākoties būs tikai naudas meklējumi nākamajai devai. Viņš ir Edijs, Latvijas vieglatlētikas izlases atlēts. Kādreizējais," par filmas varoni stāsta tās veidotāji.

Filma, neizskaistinot atkarību nodarīto ļaunumu, izseko kāda bijušā panākumiem bagāta sportista likteni, kurš pēc mātes nāves nonācis smagā heroīna atkarībā. Filmēšanas procesā radošā komanda sekojusi sava varoņa gaitām tiesas zālēs, kāpņutelpās, rehabilitācijas iestādēs, kā arī paspējuši iemūžināt kadru, kurā pārdozēšanas rezultātā filmas varonis gandrīz mirst. 

Filmas "Caur adatu" oficiālais treileris:

Filmas veidotāji informē, ka biļetes uz pirmizrādi ir jau izpārdotas.

Komanda "EdArt.tv", piecus gadus veidojot sižetus par dzīvi pilsētas ielās, jau paspējusi iemantot ievērojamu sekotāju pulku savā "Youtube.com" kanālā. "EdArt.tv" veidotie sižeti izmantoti Latvijas televīziju veidotajos materiālos, kā arī lielākajos ziņu portālos. 

2013.gada nogalē veidotā dokumentālā īsfilma "Legālais dūms" "Youtube.com" savācis 50 000 skatītāju, demonstrēta televīzijas raidījumā "De Facto", kā arī tiek izmantota kā mācību līdzeklis jau vairākās Latvijas skolās, informē "EdArt.tv" pārstāvji.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!