Foto: Publicitātes foto

Tehnoloģiju uzņēmums "Tet" ir uzsācis filmēt jaunu kriminālkomēdijas seriālu "Produkts", kurā galvu reibinoši notikumi tiks pasniegti sirreālā realitātē, "Delfi" informē "Tet" sabiedrisko attiecību un korporatīvās komunikācijas vadītāja Laura Jansone. "Produkta" galvenais režisors Alberts Viegliņš un producents Kristians Alhimionoks ir veidojuši seriālus "Lielie muļķi", "Viss norm" un "Jaunais norm", kas ieguvuši plašu jauniešu atzinību.

Seriāls stāstīs par notikumu, ko piedzīvo Marija, kas strādā ikdienišķu un vienmuļu darbu Āzijas preču noliktavā. Kādā dienā viņas redzes lokā nonāk vairākas kastes ar produktu, kas uz visiem laikiem izmaina viņas dzīvi.

Galvenās lomas seriālā attēlos Valmieras teātra aktrise Diāna Krista Stafecka, aktieris un režisors Henrijs Arājs, filmas "Sēklis" un Jaunā Rīgas teātra aktieris Toms Harjo, aktrise Telma Auziņa. Epizodiskās lomās būs redzami: Sanda Dejus, Ilze Pukinska, Dante Pecolli, Marija Grauba, Markus Riva un citi.

"Seriāla aktieru ansamblis galvenokārt balstīts uz talantīgajiem jaunajiem, kā arī pieredzes bagātajiem profesionālajiem aktieriem, taču neizpalikt arī bez kādas pārsteiguma lomas ar sabiedrībā zināmu personu piedalīšanos," par seriāla spilgto lomu atveidotājiem saka režisors Alberts Viegliņš. "Esmu pārliecināts, ka pēc seriāla noskatīšanās paliks jautri pavadīta laika sajūta, tas būs visnotaļ izklaidējošs un garšīgs TV produkts, kas ietērpts pikantā humora mērcītē un ar kuru noteikti gribēsies dalīties arī ar draugiem un kolēģiem," ar smaidu turpina Alberts.

Seriāla scenārija autors ir Artūrs Dīcis, operators – Mārtiņš Jansons; mūziku veido Kristaps Strūbergs.

Pie skatītājiem izklaides platformā "Tet TV+" seriāls nonāks šī gada nogalē.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!