Foto: Raimonds Subatovičs un Aksels Bergs

Gaidīta ziņa daudzsēriju filmas "Nelūgtie viesi" faniem – sākusies jaunās sezonas filmēšana! Tāpat kā iepriekšējo, tā arī jauno sezonu veido "Tet" sadarbībā ar scenārija autoru un režisoru Vladu Kovaļovu, kino producenti Leldi Kovaļovu un galveno operatoru Tomu Zarānu. Šoreiz "Nelūgtie viesi" būs Latvijas, Ukrainas un Lietuvas kino profesionāļu kopdarbs, kas atklās daudz šokējošu un negaidītu pavērsienu.

Kā norāda Lelde Kovaļova, detektīvfilmas otrās sezonas sižets ievērojami atšķirsies no pirmās. "Iespējams, šī būs pirmā pašmāju daudzsēriju filma, kurā tiks izmantots mākslīgais intelekts, lai aktierus padarītu 30 gadus jaunākus filmas atmiņu ainām no varoņu jaunības. Tāpat detektīvfilmas tapšanā izmantosim daudz specefektu grima, jo skatītājus šokēs vairākas slepkavības vienas sezonas gaitā," stāsta producente.

"Priecājos, ka pašmāju kinodarbu attīstība un arī kvalitāte ar katru gadu aug," uzsver "Tet" TV un izklaides pakalpojumu daļas direktore Inga Alika-Stroda. "Kā ierasts un arī turpmāk esam gatavi piedāvāt saviem skatītājiem daudzveidīgu un augstas kvalitātes saturu, tostarp aizraujošus pašmāju seriālus un filmas. Redzam, ka Latvijas kino industrijā ir virkne profesionāļu ar neierastām un radošām idejām, tāpēc esmu pārliecināta, ka "Nelūgtie viesi" jaunā sezona pārsteigs ikvienu."

Fotogalerija no seriāla otrās sezonas pirmās dienas

Sižeta līnija atklāj slepkavību, kas notikusi kāda uzņēmuma rīkotajā kino tematikas ballītē. Atrasts jaunietes Emīlijas Brokas līķis, kura bija ietekmīgā uzņēmuma īpašnieka Andra Broka meita. Mazpilsētas izmeklētājiem Ričardam un Oskaram gaidāms jauns izmeklēšanas izaicinājums, jo lietā atklājas pavērsieni, kuri šokē pat pieredzējušus izmeklētājus.

Aktieru proves ilga vairākus mēnešus, katram varonim piemeklējot atbilstošu aktieri. Galvenajās lomās varēs redzēt jau skatītāju iemīļotos varoņus Andri Daugaviņu, atveidojot izmeklētāju Ričardu, un Niklāvu Kurpnieku izmeklētāja Oskara lomā. Starp galveno lomu atveidotājiem būs redzami aktieri Signe Dancīte, Uldis Ulmanis, Mārtiņš Kalita, Kristīne Belicka, Ieva Aleksandrova Eklone, Gerda Embure, Andrejs Alens un daudzi citi.

Daudzsēriju detektīvfilmas uzņemšana lielākoties norisināsies Kandavā un tās apkārtnē un ilgs līdz pat 15. septembrim. "Nelūgto viesu" otrā sezona skatītājiem būs pieejama 2024. gada sākumā un, tāpat kā pirmās sezonas sērijas, būs skatāma izklaides platformā "Tet TV+".

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!