Foto: Pauls Cīrulis

Kinoteātris "Forum Cinemas" un kolas dzērienu un pārtikas produktu ražotājs "Pepsi" uzsāk sadarbību. Tās ietvaros tiek pilnveidots kinoteātra piedāvājumu un modernizēts tā iekārtojums un aprīkojums. Savukārt ar pirmizrādi filmai "Tīklmadāma" 15. februārī gaidāma modernākās "premium" zāles "Pepsi" prezentācija.

"Forum Cinemas" darbības trešās desmitgades sākums iezīmējas ar jaunām pārmaiņām, ko raksturo divu nozaru līderu, "Forum Cinemas" un "Pepsi", kopējas darbības uzsākšana, par mērķiem uzstādot izcilību, inovāciju un atbildību pret klientu, vēsta kinoteātra pārstāvji. "Forum Cinemas" un "Pepsi" sadarbības ietvaros uzsākti dažādi projekti, lai gādātu par lielisku pieredzi ikkatrā kino apmeklējumā. Pateicoties tiem, kinoteātrī tiek nodrošināta vēl pilnīgāka Premium kvalitātes kino atmosfēra, moderns un jaunākajām tehnoloģijām atbilstošs aprīkojums, kas ļaus ikvienam ērti izmantot dažādus kinoteātra piedāvātos pakalpojumus gan skatoties filmas, gan iepērkoties kinoteātra kafejnīcā "PopHouse".

Kopējas darbības centrālais notikums būs kinozāles "Pepsi" prezentācija, kas notiks 15. februārī pulksten 19, piedāvājot jaunākās "Marvel" supervaroņu franšīzes filmai "Tīklmadāma" pirmizrādi. Galvenajās lomās šajā filmā redzamas Dakota Džonsone un Sidnija Svīnija. Pasākuma ietvaros skatītājus gaida pārsteigumi, aizraujoša balvu izspēle un informatīvi izklaidējošs ievads filmas pasaulē.

"Pepsi" auditorija, kas līdz šim bijusi pazīstama ar nosaukumu "Isense", ir kinoteātra "Forum Cinemas" lielākā kinozāle ar 602 vietu ietilpību un iespēju skatīties seansus ne vien ērtās eko sēdvietās zālē, bet arī komfortablos dīvāniņos balkonā ar lielisku redzamību, padarot to par lielāko kinozāli Baltijā pēc sēdvietu skaita. Tā ir aprīkota ar Baltijas reģionā jaudīgākajiem 4K lāzerprojektoriem, izcilo "Dolby Atmos" skaņas sistēmu, kā arī lielformāta ekrānu, kas ir viens no lielākajiem Ziemeļeiropas reģionā, nodrošinot ikvienam apmeklētājam augstākās klases aprīkojuma piedāvāto lielisko filmu skatīšanas pieredzi.

"Esam gandarīti par uzsākto jauno ceļu kopā ar "Pepsi" – sadarbības partneri, ar kuru mūs vieno kopīgs mērķis būt savas nozares līderiem un stiprināt šo pozīciju, pastāvīgi pilnveidojot sniegto pakalpojumu. Kopā ar "Pepsi" esam investējuši resursus dažādos projektos, lai ikvienam "Forum Cinemas" kļūtu par pirmo izvēli brīvā laika pavadīšanai. Tādējādi mēs nodrošinām augstākā līmeņa un visērtāko pieredzi gan ļaujot vērot filmas labākajā kvalitātē Baltijas lielākajā kinozālē "Pepsi", gan arī papildinot piedāvājumu un modernizējot aprīkojumu kafejnīcā "PopHouse". Ar pozitīvu skatu nākotnē skatāmies uz tālākām attīstības iespējām," sadarbību komentē "Forum Cinemas" direktors Kristjans Kongo.

"Pepsi kā uzņēmums tiecas pretī īstām vērtībām un sadarbībai, lai piedāvātu klientiem inovatīvus augstas kvalitātes produktus. Vienmēr ejam uz augstākajiem mērķiem, tāpēc sadarbība ar Latvijas lielāko kinoteātri "Forum Cinemas" ir secīgs nākamais solis mūsu darbībā. Ticam, ka tas būs ieguvums gan klientiem, kas iecienījuši "Pepsi", gan arī "Forum Cinemas"," stāsta Kaspars Jaunbērziņš, SIA "Cido Grupa" HoReCa vadītājs.

Kinoteātris Forum Cinemas, kas 2023. gadā nosvinēja 20 gadu jubileju, savas darbības gaitā tiecas piedāvāt klientiem visaizraujošākos kino piedzīvojumus augstākajā līmenī. Nepārtraukta attīstība ir viena no uzņēmuma galvenajām vērtībām, piedāvājot modernāko aprīkojumu, lai skatītos filmas uz augstākās izšķirtspējas ekrāniem, baudot izcilākās kvalitātes skaņas sistēmu, kā arī nodrošinot apmeklētājiem labāko klientu servisu, dodoties gūt jaunas kino pieredzes. Kinoteātris lepojas ar plaša spektra repertuāru, kurā iekļautas jaunākās un klasiskās kinolentes, operas tiešraides, teātris, balets un koncertfilmas.

"PepsiCo" oficiālais izplatītājs Latvijā ir "Cido Grupa", kas savukārt pieder starptautiskajai uzņēmumu grupai "Royal Unibrew". "Pepsi" zīmols, kuru raksturo augsta kvalitāte un izcila garša, par savu mērķi ir uzstādījis piedāvāt klientiem produktus, ar kuriem iespējams lepoties. Uzņēmuma mērķtiecība kļūt ilgtspējīgiem un sociāli atbildīgiem saskan ar "Forum Cinemas" virzību pretī attīstībai, abiem uzņēmumiem vienojoties misijā piedāvāt augstākā līmeņa pakalpojumu un sniedzot klientiem vislabāko piedāvājumu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!