Gaidāms Kalpakam veltīts literārās jaunrades konkurss
Foto: DELFI

Jau septīto gadu pēc kārtas notiek skolu jaunatnes literārās jaunrades konkurss, kas veltīts pulkveža Oskara Kalpaka un viņa karavīru cīņai par Latviju. Šogad tēma tā pati, kas pirms septiņiem gadiem – ko mums šodien teiktu Oskars Kalpaks.

Konkursā aicināti piedalīties 6. – 8. klašu skolēni un 9. – 12. klašu skolēni. Konkurss notiek no 2015. gada 28.janvāra līdz 2015. gada 28.februārim, iesniedzamo darbu literārais žanrs - eseja. Papildinformācija par konkursu pa tālruni 29817107 un mājas lapā.

Konkursu organizē Daugavas Vanagu Centrālā valde un nodibinājums „Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonds”, to atbalsta Eiropas parlamenta un Saeimas deputāti.

Konkursa žūrijas priekšsēdētāja - Sarma Dreimane, filoloģe, uzņēmēja, žūrijas locekļi: Ina Druviete, filoloģijas profesore; Kārlis Šadurskis, profesors, Saeimas deputāts, Andrejs Modris Mežmalis, atv. admirālis, Latvijas Virsnieku apvienības biedrs, Daugavas Vanagu Centrālās valdes priekšsēdis, Andris Staklis, Daugavas Vanagu Centrālās valdes loceklis, Silvija Kaugere, Daugavas Vanagu Centrālās valdes informācijas daļa, „In Patria Credere” valdes locekle, Alla Štolcere, O. Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolas direktore, Juris Visockis izdevniecības „Jumava” valdes priekšsēdētājs, „Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonds” valdes loceklis, Kaiva Krastiņa „Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonds” valdes locekle, Liene Dreimane, Latvijas Universitātes Studentu padomes locekle.

Source

Tags

Ina Druviete Juris Visockis Latvijas Universitāte Oskars Kalpaks Saeima
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form