Nacionālā teātra 'Īsto' sērijā top iestudējums 'Īstā bērnība'
Foto: Privātais arhīvs

Latvijas Nacionālā teātra "O!Kartes Jaunajā zālē" top atkal jauna "īsto" projektu sērijas iestudējums - "Īstā bērnība", kura pirmizrāde gaidāma 14.decembrī, portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ziemassvētku laiks ir jauks brīdis sentimentam - tādēļ tieši šajā brīdī teātris aicina savus skatītājus kopā atcerēties un vēlreiz kaut nedaudz sajust savu bērnību – piedzīvojumus, pārdzīvojumus, darbus un nedarbus. Paraudzīties uz bērnību kā laiku, kuram raksturīgs gaišs un patiess skats uz lietām, cilvēkiem un sajūtām.

Kā parasti "īstajām" izrādēm arī "Īstajai bērnībai" nav viena autora, tas ir visu izrādē iesaistīto aktieru radošs kopdarbs, kurā katrs ieliek savu personisko pieredzi un piedzīvojumus. Tradicionāli šajā projektā iesaistās mūziķis un dziedātājs Kārlis Kazāks un gaismu māksliniece Lienīte Slišāne. "Īsto" izrāžu sērijā ir tapušas izrādes "Īstie Ziemassvētki", "Īstie Jāņi" un "Īstais teātris".

Izrādē piedalās: Kaspars Zvīgulis, Ģirts Liuziniks, Līga Zeļģe, Arturs Krūzkops, Jānis Vimba, Marta Ančevska, Mārtiņš Egliens, Jānis Āmanis, Inga Misāne- Grasberga un Mārtiņš Brūveris.

Foto: Izrādes dalībnieki bērnībā

Tags

Ģirts Liuziniks Inga Misāne Kārlis Kazāks Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form