Foto: AP/Scanpix/LETA

Amerikāņu aktrise Džesika Časteina nesen atklājusi, ka viņai bijis grūti strādāt kopā ar kolēģi – aktrisi Annu Hetaveju pie viņu jaunākās filmas "Mātes instinkts" ("Mother’s Instinct"). Viņa izskaidrojusi iemeslus, kāpēc šī pieredze šķitusi tik sarežģīta un nepatīkama.

Abas aktrises pirmo reizi kopā strādāja 2014. gadā pie Kristofera Nolana grāvēja "Starp zvaigznēm" ("Interstellar"), kas ļāva abām satuvināties arī ārpus darba pienākumiem. Tomēr, lai gan Časteina ļoti augstu vērtē draudzību ar Hetaveju, darbs ar viņu izrādījās visai sarežģīts uzdevums.

Intervijā BBC Radio 4 raidījumā "Woman's Hour" aktrise paskaidroja, ka emocionāli smagā sižeta dēļ tas bijis grūti, jo abas, arī ārpus darba, viena otru uzskata par tuvām draudzenēm.

Taču psiholoģiskajā trillerī "Mātes instinkts" Alise un Selīna (respektīvi, kuras atveido Hetaveja un Časteina) pēc traģiska negadījuma piedzīvo transformācijas ceļojumu no labākajām draudzenēm par ienaidniecēm.

Komentējot sižeta pavērsienu, Časteina paskaidroja: "Bija grūtāk spēlēt draugus, kuriem stāstā ir konflikts, īpaši tad, ja tev tik ļoti rūp šis cilvēks."

Filmas anotācija skan šādi: Alise un Selīna ir kaimiņienes skaistā un rāmā 60.to gadu ASV priekšpilsētā. Viņām ir viss – skaistas mājas, mīloši un labi pelnoši vīri, un pat dēli vienādā vecumā. Taču traģisks negadījums to visu izjauc – idille pārtop šausmās, savstarpējās aizdomās un paranojā. Ir sākusies nāvējoša rotaļa, kurā nedrīkst uzticēties nekam, izņemot savus instinktus.

Tomēr "Oskara" balvas laureāte izteica vēlmi atkal filmēties kopā ar Hetaveju, taču tikai tad, ja tas notiktu citos apstākļos. Časteina sacīja, ka viņa labprāt sastrādātos ar Annu, ja vien nebūtu jāattēlo nepatīkami konflikti.

Arī "Bafta" un "Emmy" balvu apbalvotā aktrise Hetaveja reiz uzslavēja Časteinu par to, ka viņa ir viena no izcilākajām aktrisēm, kura, starp citu, ir "arī man mīļa draudzene".

Filma skatāma kinoteātros jau no 22. marta!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!