Foto: Vida Press

Romas filmu festivālā pamatīgu izgāšanos šomēnes piedzīvojusi itāliešu aktrise Samanta Kapitoni. Viņa gozējusies tērpā, kas apkārtējo skatieniem atklājis kino dīvas bikšeles, un mediji joprojām nerimstas apspriest šo apkaunojošo starpgadījumu.

Tiesa, viņa nav vienīgā, kurai gadījies piedzīvot publisku izgāšanos. Neiztrūkst slavenu dāmu un kungu, kas alkohola, nepareiza tērpa izvēles vai citu iemeslu dēļ izjutuši pamatīgu pazemojumu.

DELFI Izklaide piedāvā apkopojumu ar pēdējo divu gadu, iespējams, pašiem apkaunojošākajiem un slavenību dzīvi atspoguļojošajos medijos iztirzātākajiem pasaules šovbiznesa darboņu publiskajiem iznācieniem, kas piedzīvojuši pamatīgu fiasko.

Lenijam Kravicam uz skatuves izveļas vīrišķā mantība


Foto: Vida Press

Vienas no šī gada apspriestākās bikšu priekšas īpašnieks ir amerikāņu mūziķis Lenijs Kravics (attēlā). Augusta sākumā koncerta laikā Stokholmā viņš piedzīvoja, iespējams, mulsinošāko starpgadījumu visas savas spožās karjeras laikā. Tūkstošiem ļaužu priekšā dziedātājam uz skatuves izvēlās visa vīrišķā mantība.

Viens no Kravica iecienītākajiem apģērba gabaliem ir ādas bikses, taču apakšveļa gan mūziķim derdzas kā augonis uz pēcpuses. Arī Stokholmas koncertā dziedātājs nebija sevi apgrūtinājis ar apakšbikšu uzvilkšanu, un šoreiz šis paradums viņu pamatīgi iegāza.

Vienā brīdī dziedātājs strauji notupās, lai iepriecinātu koncerta klausītājus ar virtuozu ģitāras solo, taču ādas bikses nespēja izturēt slodzi. Tās pārplīsa tieši staklē, izlaižot brīvē Kravica muzikālo locekli.

Mākslinieks šo apkaunojošo starpgadījumu uztvēra ar nesatricināmu mieru. Kravics devās aizkulisēs, lai pārvilktu bikses, un drīz vien atgriezās atpakaļ uz skatuves. Savukārt sociālajos tīklos vēl ilgi klejoja apkārt dažādi jociņi par Lenija locekli, kuru beidzot savām acīm skatīt palaimējās ne vienam vien.

Alkohols spēj satricināt pat perfekto Bekhemu pāri


Foto: Vida Press

Kad slavenības dodas izklaidēties, tām nākas būt divtik uzmanīgām un īpaši piedomāt ne tikai pie savas uzvedības, bet arī izskata. Šoruden pamatīgu izgāšanos piedzīvoja par pasaules skaistāko pāri dēvētie Bekhemi (attēlā). Paparaci nopelniem bagāto futbolistu un viņa daiļo sieviņu pieķēra ļoti bēdīgā paskatā.

Perfektais pāris septembrī Londonā sarīkoja Viktorijas Doverstrītas veikaliņa gada jubilejas dzīres, kuras ar savu klātbūtni bija pagodinājis ne viens vien šovbiznesa spīdeklis. Burziņš izvērtās par vētrainu uzdzīvi, un paparaci vakara noslēgumā Bekhemus iemūžināja īpaši nožēlojamā izskatā.

Iznākot no ballītes, Viktorija, mēģinot noturēt līdzsvaru, bija stingri ieķērusies vīra rokā. Viss viņas uzvedībā liecināja par to, ka dāma pietempusies kā mārks. Vēl jo mulsinošāku visu šo skatu darīja fakts, ka abu drēbes bija novārtītas ar kaut ko baltu, bet uz Bekhema sievas biksēm varēja skaidri redzēt slapju plankumu.

Šis starpgadījums tik ļoti satrauca sabiedrību un slavenību dzīvi atspoguļojošos medijus, ka Bekhemam vēlāk nācās publiski taisnoties un izskaidrot apkaunojošās nakts notikumus.

Britu dāmu liga – alkohols un pikanti tērpi


Foto: Vida Press

Nevienam nav noslēpums, ka britu lēdijas un šovbiznesa zvaigznes ir dikti kāras uz alkoholu. Tiesa, grādīgā dzira un tērps ar dziļu dekoltē vai iespaidīgiem šķēlumiem nav savienojami jēdzieni. Skaidrs kā diena - reibuma skurbulī pastāv ļoti liela iespējamība, ka netīšām publiski nozibināsies kāds intīms plikums.

Aizvadītā gada pavasarī pamatīgu apkaunojumu piedzīvoja britu modele, dizainere, publiciste un šovu zvaigzne Eilīna Horgana Vollesa (attēlā). Pēc iznākšanas no Playboy bāra Londonā paparaci viņu pieķēra ļoti neglaimojošā paskatā.

Blondā daiļava vazājās pa ielu klupdama, krizdama. It kā ar to vēl nebūtu gana, iereibusī Vollesa izdomāja iesēsties velorikšā, un šajā brīdī fotogrāfu objektīviem pazibēja viņas plikais dupsis. Savukārt vakara turpinājumā paparaci tika pie kadriem, kuros redzams Eilīnas kailais krūtsgals.

Vēl viena britu dāma, kura ar apskaužamu regularitāti piedzīvo izgāšanos uz sarkanā paklāja, ir lēdija Viktorija Frederika Izabella Hērvija. Gadu gaitā ļaudis varējuši novērtēt ne tikai viņas apakšveļas izvēli, bet arī aplūkot visus sievišķos labumus.

Arī slavenībām svīst paduses


Foto: Vida Press

Augusta beigās Losandželosā norisinājās MTV Video Music Awards balvu pasniegšanas ceremonija, kurā nepatīkamu starpgadījumu piedzīvoja amerikāņu modele Džidži Hadida (attēlā). Meitene kameru priekšā gozējās ar sasvīdušām padusēm.

Visbiežāk slavenības sevi apkauno reibumā. Savukārt dāmas nereti pieviļ vējiņš, kurš parotaļājas ar svārciņiem. Tiesa, Džidži neveiksmīgajā uznācienā vainojams pavisam dabisks ķermeņa process - svīšana.

Modele pasākuma viesus žilbināja ar dzeltenu vakartērpu, taču par kleitas apspriestāko daļu kļuva paduses - uz auduma rēgojās slapji pleķi. Šis misēklis pat aizēnoja lielo dekoltē izgriezumu un dziļo šķēlumu.

Cerētās sajūsmas vietā izgāšanās - Tindemark gozējas apenēs


Foto: DELFI

Neiztrūkst arī tādu sabiedrībā zināmu ļaužu, kas apzināti cenšas provocēt. Tiesa, ne vienmēr mērķis attaisno līdzekļus. Tā, piemēram, aizvadītā gada pavasarī Rīgas 22. modes nedēļas atklāšanas pasākumā ukraiņu izcelsmes dziedātāja Katy Tindemark (attēlā) gorījās kreklā un vienās apakšbiksēs.

Lieki teikt, ka ar apeņu izrādīšanu nebija mierā pasākuma apsardzes pārstāvji. Katy vēlāk publiski taisnojās, ka biksīšu izrādīšana un pusplikais dupsis bijis domāts kā protests pret glamūru, taču sabiedrība bija citās domās.

Tindemark plosīšanās apakšbiksēs tika vērtēta kā pamatīga izgāšanās. Lai gan meitene cerēja sajūsmināt un iedvesmot, nāciju viņas apenes neapbūra, un daudzi nevairījās publiski iesmiet par dziedātājas izpausmēm Rīgas modes nedēļas atklāšanas burziņā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!