Foto: Reuters/Scanpix
Ja jāmin veiksmīgi, bagāti un skaisti vīrieši, visbiežāk prātā kā pirmie nāk Holivudas aktieri. Viņi liek straujāk pukstēt daudzu dāmu sirdīm. Tiesa, arī viņu pašu sirdis bieži vien jau kādai pieder. Nereti – gados krietni jaunākai sievietei.

Lai gan bieži mēdz uzskatīt, ka vīrieši par sevi daudz jaunākas sievietes izvēlas tikai tādēļ, lai mūža otrajā pusē piešautu dzīvei asumiņu, un šīm attiecībām nav ilgs mūžs, daži Holivudas zvaigžņu dzīvesstāsti pierāda pretējo – tā var būt arī īsta mīlestība.

DELFI Izklaide piedāvā iepazīties ar pieciem spilgtākajiem pāriem, kuru vecuma starpība pārsniedz 20 gadus, tomēr tas nav traucējis viņiem izveidot saskanīgu ģimeni un baudīt laimi un harmoniju. Ja arī ne uz visu mūžu, tad vismaz ilgāk par 15 gadiem.

Laulības ar bijušās mīļotās adoptēto meitu

Foto: Vida Press

Rekordists Holivudas darboņu vidū ir Vudijs Allens, kurš pērnā gada decembrī atzīmēja 80. jubileju – viņa sieva ir 35 gadus jaunāka par vīru (abi attēlā).

Kad tapa zināms par Allena trešajām kāzām, daudzus vairāk par abu vecuma starpību gan satrauca kāds cits fakts – Korejā dzimusī Sun-Ji Previna ir režisora bijušās dzīvesbiedres, aktrises Mias Ferrovas adoptētā meita.

Allens un Ferrova bija kopā aptuveni desmit gadus, bet 1992. gadā Ferrova, viesojoties mīļotā vīrieša mājās, atrada savas tolaik 21 gadu vecās pieņemtās meitas kailfoto, ko bija uzņēmis režisors.

Kad abu sakars atklājās, Sun-Ji, ilgi nekavējoties, ievācās pie Allena. 1997. gadā šīs attiecības tika noformētas arī oficiāli, vēlāk abi adoptēja divas meitas un ir kopā vēl šodien.

35 gadu starpība var radīt arī 'nepārvaramas domstarpības'

Foto: Vida Press

No Allena neatpaliek arī Holivudas kovbojs Klints Īstvuds, kurš visu mūžu bijis īsts siržu lauzējs, un viņa iekaroto sieviešu saraksts ir gana iespaidīgs. Tiesa, precējies viņš bijis tikai divreiz. Pagaidām.

1996. gadā neilgi pēc šķiršanās no aktrises Frensisas Fišeres, kura aktierim dāvāja meitu Frančesku, kura, starp citu, izaugusi par īstu skaistuli, Īstvuds apprecējās ar televīzijas ziņu diktori Dinu Mariju Ruisu (abi attēlā). Dina ir 35 gadus jaunāka par aktieri.

Vecāku laulību gadā pasaulē nāca Īstvuda pastarīte Morgana (pavisam viņam ir septiņi bērni), un gadiem ilgi pāris radīja saskanīgu iespaidu. Tomēr pēc 17 gadu ilgas laulības Dina 2013. gadā iesniedza šķiršanās pieprasījumu, kā iemeslu norādot "nepārvaramas domstarpības".

Īstvuds 84 gadu vecumā atkal bija brīvs vīrietis, un, ilgi nekavējoties, viņš sabiedrībā izgāja ar jaunu pavadoni.

Kopā gan veselībā, gan slimībā

Foto: Reuters/Scanpix

Ceturtdaļgadsimta vecuma starpība ir vienam no spilgtākajiem Holivudas pāriem – ebreju izcelsmes aktierim Maiklam Duglasam un velsiešu skaistulei Katrīnai Zetai-Džonsai (abi attēlā). Starp citu, viņi dzimšanas dienu svin vienā dienā – šī gada septembrī Duglass svinēs 72. dzimšanas dienu, bet sievai viņš varēs pasniegt 47 rozes.

Aktieri apprecējās 2000. gadā. Neilgi pirms kāzām pārim piedzima dēls, bet pēc trim gadiem – meita. Ilgu laiku viņi tika uzskatīti par vienu no ciešākajām Holivudas ģimenēm.

2013. gada vasarā Katrīna un Maikls pašķīrās, bet drīz vien domstarpības tika nogludinātas un laulību izdevās glābt.

Duglass intervijās klāstījis, ka sievas apmierināšanai lieto Viagru, bet to, ka abus vieno īsta mīlestība, pierādīja laiks pirms nepilniem sešiem gadiem, kad aktieris cīnījās ar kakla vēzi – viņa galvenais balsts bija tieši laulātā draudzene un ģimene.

Kad slimība tika uzveikta, Duglass intervijās jokoja, ka to izraisījusi pārlieka aizraušanās ar orālo seksu.

22 gadu starpība un trīs daiļas meitas

Foto: Reuters/Scanpix

22 gadu starpība ir aktierim Silvestram Stallonem un viņa trešajai sievai, bijušajai modelei Dženiferai Flavinai (abi attēlā).

Abi iepazinās 1988. gadā kādā Beverlihilzas restorānā, bet savas attiecības oficiāli noformēja deviņus gadus vēlāk.

Pēdējā gada laikā šīs ģimenes iziešana sabiedrībā kļuvusi par īstu šovu – kopā ar vecākiem uz sarkanā paklāja gozējās arī kopīgās trīs pieaugušās meitas Sofija, Sistina un Skārleta, kuras izaugušas par īstām skaistulēm.

Kāzas ar kovbojiem un citplanētiešiem

Foto: Reuters/Scanpix

22 gadu starpība ir arī aktieru pārim Harisonam Fordam, kurš savu privāto dzīvi vienmēr no svešām acīm ir sargājis, un Kalistai Flokhārtai (abi attēlā).

Abi satikās 2002. gada Zelta globusu pasniegšanas ceremonijā, bet gredzenus mija vēlāk. Savu romantiķa dabu Fords apliecināja 2009. gadā, kad Valentīna dienā bildināja mīļoto.

2010. gada jūnijā Ņūmeksikā, kur Fords tolaik filmējās kinolentē Cowboys & Aliens, abi apprecējās. Šajā ģimenē aug adoptēts dēls Laiems, kurš jau sasniedzis pusaudža vecumu.

Fordam šī ir trešā laulība, bet Flokhārtai – pirmā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!