Foto: Vida Press
Ieņemt un radīt bērnus nav nemaz tik sarežģīti. Daudz grūtāk ir par dēliem un meitām pienācīgi rūpēties, sniegt tiem visu nepieciešamo un audzināt par labiem, saprātīgiem cilvēciņiem.

Pasaulslavenajiem un talantīgajiem ļaudīm šis uzdevums prasa papildus piepūli, jo sabiedrības, mediju un fotogrāfu vērīgā acs seko līdzi arī viņu bērniņiem, gaidot, lai tie būtu tikpat skaisti, gudri, apdāvināti un izcili kā vecāki.

Trešdien, 1. jūnijā, tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, un par godu šim notikumam "Delfi Izklaide" piedāvā iepazīties ar slavenu vecāku bērniem, kuri jau paaugušies, attaisnojuši visas cerības un sajūsminājuši daudzus.

Sulīgā skaistule – Madonnas meita Lurdesa

Foto: Vida Press

Popdziedātājas Madonnas meitai Lurdesai (attēlā) šoruden apritēs 20 gadi. Viņa izaugusi par sulīgu, sievišķīgu skaistuli, kuras gaitām mediji seko līdzi jau labu laiku.

Pirms pāris gadiem mediju ziņu virsrakstus pāršalca jūsmīgi virsraksti par tolaik vēl nepilngadīgo Madonnas meitu. Tabloīdi priecājās, par kādu skaistuli aug jaunā dāma – cik viņai tvirtas krūtis, cik izteiksmīgas acis, cik sievišķīgas formas un cik ļoti viņa līdzinās savai slavenajai mammai jaunībā.

Tiesa, Lurdesa ne tikai pēc izskata līdzinās savai māmiņai. Viņa ir arī ļoti talantīga – meitene apmeklē aktiermeistarības kursus, savulaik viņa trenējusies peldēšanā un vingrošanā. Šobrīd viņa studē Mičiganas Universitātē.

Tāpat jāatzīmē fakts, ka viņai pieder pašai sava apģērbu un kosmētikas līnija "Material Girl". Vēl viena kopīga iezīme ar mammu – arī Lurdesa, kā novērojuši ārvalstu mediji, maina puišus kā cimdus.

Silvestra Stallones lepnums – trīs skaistas meitas

Foto: Vida Press

Asa sižeta filmu zvaigzne Silvestrs Stallone tik ļoti lepojas ar savām trīs skaistajām meitām Sofiju Rouzu (19), Sistinu Rouzu (17) un Skārletu Rouzu (14), ka viņš kopā ar savām atvasēm vairākkārt gozējies uz sarkanā paklāja.

Stallone kopš 1997. gada ir precējies ar modeli Dženiferu Flavinu. Visas trīs meitas no vecākiem pārmantojušas labākās izskata iezīmes. Savukārt 17 gadus vecā Sistina sekojusi māmiņas pēdās un kļuvusi par modeli.

Stallones meitas uzvedas kā nākas. Jaunajām dāmām nemitīgi ir pievērsta pastiprināta uzmanība, taču viņas nekad neiekuļas skandālos un neaptraipa sava slavenā tētuka vārdu.

Tiesa, fakts, ka pats tēvs savas atvases visai bieži izved sabiedrībā, licis medijiem satraukties, ka meiteņu turpmākā karjera jau ierakstīta zvaigznēs un visas kļūs par realitātes šovu zvaigznēm. Līdzīgi kā slavenās Kardašjanu māsiņas.

Maikla Džeksona vienīgā meita Parisa

Foto: Reuters/Scanpix/Vida Press

Par popmūzikas karali dēvētā Maikla Džeksona vienīgā meita Parisa (attēlā) šopavasar kļuva pilngadīga – viņa nosvinēja 18. jubileju. Jaunā sieviete necenšas par visām varītēm rauties šovbiznesā, taču medijiem un fotogrāfiem viņa ir gards kumosiņš.

Intervijās Parisa savulaik stāstījusi, ka pusaudzes gados skolā bijusi atstumtā – klasesbiedri viņu izsmējuši un aizvainojuši. Viņa vienmēr jutusies atšķirīga un neiederīga vispārpieņemtajos sabiedrības rāmjos.

Pirms pāris gadiem plašsaziņas līdzekļus pāršalca vēsts, ka meitene pat mēģinājusi izdarīt pašnāvību, taču tagad, šķiet, viņa nostājusies uz pareizā ceļa.

Paparaci visai bieži tiek pie momentuzņēmumiem ar Parisu. Kā liecina foto, viņas ikdiena daudz neatšķiras no parasto vecāku bērniem – arī Džeksona meitai patīk iet uz kino, izklaidēties ar draugiem, rosīties sociālajos tīklos un darīt citas pusaudžiem raksturīgas lietas.

Tāpat jāatzīmē fakts, ka mediji vienmēr jūsmojuši par Parisas daili – viņas piemīlīgo sejiņu un skaistajām, zilajām acīm. Pēdējā laikā viņas stils kļuvis visai dumpiniecisks – Džeksona meita nogriezusi zēngalviņu un izbalinājusi matus.

Bekhemu pāra vecākais dēls jau lauž sirdis

Foto: Vida Press

Britu futbolista Deivida Bekhema un meiteņu grupas "Spice Girls" bijušās dalībnieces, modes mākslinieces Viktorijas vecākais dēls Bruklins (attēlā) jau pasludināts par jauno tīņu elku. Viņš no saviem vecākiem pārmantojis visas labākās īpašības.

Bruklins šopavasar nosvinēja 17 gadu jubileju, un viņš jau var lepoties ar prāvu fanu armiju un pielūdzēju pūli, kas viņa gaitām seko līdzi sociālajos tīklos.

Bruklins ir paklausīgs bērniņš – viņš cītīgi mācās, brīvajā laikā kopā ar draugiem apmeklē kino, festivālus un ballītes, bet nekad neiekuļas skandālos, kā arī nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm. Viņa trenētais, muskuļotais ķermenis ne vienu reizi vien raisījis sajūsu sociālajos tīklos.

Lai gan ārvalstu mediji Bekhemu pāra vecāko dēlu dēvē par siržu lauzēju, viņa paša sirsniņa ir aizņemta. Šopavasar mediji vēstīja, ka viņš uzsācis romāniņu ar filmu zvaigzni Hloju Greisu Morecu.

Umas Turmenas meita – tikpat skaista kā mamma

Foto: Vida Press

Aktieru Umas Turmenas un Ītana Hauka meita Maija (attēlā) šovasar svinēs 18 gadu jubileju. Mediji nebeidz vien sajūsmināties, par kādu skaistuli viņa izaugusi.

Par īstu sensāciju pērn kļuva Maijas parādīšanās uz sarkanā paklāja kādā glaunā burziņā. Meitenes koķetā pozēšana fotogrāfiem un nebēdnīgā uzvedība nepalika nepamanīta.

Ārvalstu medijos Maija tika salīdzināta ar košu ziedu, kas uzplaucis pavasarī, un daudzi toreiz priecājās, ka jaunā dāma esot tikpat žilbinoša skaistule kā viņas slavenā mamma.

Pamelas Andersones dēli izauguši braši un daiļi

Foto: Vida Press

Aktrise un modele Pamela Andersone ir māmiņa diviem brašiem dēliem – Brendonam Lī (6. jūnijā apritēs 20 gadi) (attēlā kopā ar mammu) un Dilanam Lī (18). Ārvalstu mediji ziņo, ka abi ir īsti siržu lauzēji.

Dēli nākuši pasaulē plaši apspriestajā un visai skandalozajā Andersones laulībā ar rokeri Tomiju Lī. Lai gan šī savienība izpelnījusies pretrunīgu novērtējumu, tā vainagojusies ar divām atvasēm, kuras burtiski šarmē un žilbina.

Ar savu vecāko dēlu Brendonu Lī Andersone nesen dižojās uz sarkanā paklāja kādā labdarības pasākumā, un mediji jūsmoja, ka Pamelas pavadonis esot īsts saldumiņš.

Savukārt Andersones jaunākais dēls Dilans apņēmies kļūt par modeli. Viņš jau piedalījies vairākās reklāmas kampaņās, un puisim nākotnē tiek prognozēti žilbinoši panākumi.

'Melrouzpleisas' zvaigznes meita žilbina bikini

Foto: Vida Press

Deviņdesmitajos gados populārā seriāla "Melrouzpleisa" zvaigzne Hītera Loklīra var lepoties ar skaistu un talantīgu meitu. 18 gadus vecā Ava Sambora (attēlā kreisajā pusē) izmēģinājusi spēkus kā modele.

Ava ir Loklīras un "Bon Jovi" ģitārista Ričija Sambora kopīgā meita. Mediju ievērību jaunā dāma izpelnījās šopavasar, kad viņa debitējas modes sfērā, piedaloties visai pikantā bikini fotosesijā.

Ava reklamēja zīmola "138 Water" ūdentiņu, un Loklīras meitai tas tik labi izdevās, ka mediji nebeidza vien priecāties, ka šovbiznesā iemirdzējusies kārtējā slaveno vecāku atvase, kura no savas māmiņas un tēta pārmantojusi visas labākās izskata un rakstura iezīmes.

Džūdas Lova dēls – modelis un siržu lauzējs

Foto: Vida Press

Par skaistu un brašu jaunekli izaudzis arī aktiera Džūdas Lova un viņa bijušās sievas, aktrises Seidijas Frostas, vecākais dēls Rafertijs (attēlā kopā ar mammu).

Puisis šobrīd ir 19 gadus vecs, un viņa vārds visai bieži izskan plašsaziņas līdzekļos. Rafertija gaitām pastiprināti seko līdzi mediji un fotogrāfi. Tiesa, viņš neguļ uz māmiņas un tēta panākumiem, bet pats cenšas izsisties šovbiznesā.

Pirms aptuveni diviem gadiem pievilcīgais puisis debitēja zīmola "DKNY" modes skatē, un jauneklis bija tik žilbinošs, ka pēc dalības tajā viņa modeļa karjera uzņēmusi apgriezienus.

Mediji viņu dēvē par vienu no spilgtākajiem Apvienotās Karalistes jaunās zelta paaudzes pārstāvjiem – Rafertijs visai bieži atpūšas kopā ar citu slavenu britu šovbiznesa zvaigžņu atvasēm.

Daiļākā no Klinta Īstuvuda atvasēm – meita Frančeska

Foto: Vida Press

86 gadus vecā aktiera un režisora Klinta Īstvuda mīlas dzīve bijusi raiba kā dzeņa vēders. Viņš radījis prāvu bērnu pulciņu. Par vienu no skaistākajām viņa atvasēm tiek dēvēta 22 gadus vecā aktrise, modele un sabiedrības dāma Frančeska (attēlā).

Frančeskas panākumu saraksts ir garš – viņa piedalās savas ģimenes veidotā realitātes šovā, savulaik kronēta par "Miss Golden Globe 2013" skaistumkaralieni un pat izmēģinājusi spēkus arī lielajā kino.

Tāpat daiļās un jauniņās meitenes kontā ir viena šķirta laulība – 2013. gadā viņa paspēja gan apprecēties, gan izšķirties. Kāzas notika kādā nelielā kapelā Lasvegasā.

Citi skaisti un talantīgi slavenu vecāku bērniņi

Foto: AFP/Scanpix

Skaistus, talantīgus un, protams, apbrīnojamus bērniņus radījuši arī citi pasaulslavenie un veiksmīgie ļaudis. Tā, piemēram, aktieri Antonio Banderass un Melānija Grifitsa var lepoties ar savu skaisto meitu Stellu del Karmenu.

Arī asa sižeta filmu zvaigznes Žana-Kloda van Dammes meita Bianka ir valdzinoša skaistule, kura mēģina kļūt par aktrisi. Savukārt visai spožu modeles karjeru izveidojusi aktiera Edija Mērfija meita Bria.

Šovbiznesā lielus panākumus izpelnījusies arī aktiera Vila Smita pusaugu meita Vilova. Viņa ne tikai iedziedājusi vairākus veiksmīgus popmūzikas hitus, bet izmēģinājusi spēkus lielajā kino.

Tāpat brangi paaugusies aktieru Keitijas Holmsas un Toma Krūza meitiņa Suri. Arī kinozvaigžņu Andželīnas Džolijas un Breda Pita pirmā kopīgā atvase Šilo (attēlā) vairs nav mazulīte.

Žilbinoši panākumi un dzīve starmešu gaismās tiek paredzēta arī amerikāņu sabiedrības dāmas Kimas Kardašjanas un repera Kanjes Vesta pirmdzimtajai meitai Nortai. Jūnijā viņai apritēs trīs gadiņi. Mazulīte jau atzīta par vienu no stilīgākajiem bērniņiem pasaulē.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!