Foto: Vida Press
Sešdesmitajos un septiņdesmitajos gados viņus zināja teju visā civilizētajā pasaulē – viņus iekāroja, viņus dievināja un viņiem gribēja līdzināties. Kopš tā laika pagājis jau krietns laiks, bet vai bijušajiem seksa simboliem izdevies saglabāt savu skaistumu un seksapīlu?

Svarīga ir tikai mīlestība

Foto: Vida Press
Alēns Delons, kuram nu ir jau 81 gads, par Eiropas sekssimbolu un vienu no pieprasītākajiem aktieriem kļuva sešdesmitajos gados.

Dēku Delonam ir bijis daudz, bet visplašāk aprakstītas ir viņa pirmās nopietnās attiecības – 1959. gadā Alēns saderinājās ar kolēģi Romiju Šnaideri. Abi iemīlējās filmas "Kristīne" uzņemšanas laukumā un vēl desmit gadus vēlāk filmā "Baseins" demonstrēja tādu jūtu ķīmiju un seksuālo spriedzi, kāda līdz tam kino maz bija redzēta. Un tolaik Alēns un Romija jau vairākus gadus bija šķīrušies.

Foto: Vida Press
Sieva Delonam bijusi tikai viena – sešdesmitajos gados pie viņa sāniem sabiedrībā izgāja aktrise un modele Natālija. Tolaik viņa tika uzskatīta par vienu no skaistākajām sievietēm uz planētas un abu savienība sajūsmināja visus Delona fanus. Attiecības gan ilga vien piecus gadus, toties pasaulē nāca Delona dēls Antuāns. Vēl aktierim no citām attiecībām ir meita Anuška un dēls Alans Fabjēns, kā arī vecākais dēls Kristians Ārons, kas piedzima laikā, kad Delons bija kopā ar Šnaideri. Bet viņa nebija Kristiana māte – Romiju Alēns piekrāpa ar vācu modeli Niko, bet abu dēlu uzaudzināja Delona vecāki.

Sešdesmito gadu beigās Delons arī iekūlās nepatīkamā skandālā – pēc viņa drauga un miesassarga Stefana Markoviča slepkavības policija izmeklēšanā noskaidroja, ka abi regulāri piedalījušies seksa orģijās, kurās bieži viesi esot bijuši arī politiķi, tostarp topošais Francijas prezidents Žoržs Pompidū. Viena no šādām ballītēm turklāt sarīkota tikai tamdēļ, lai slepus nofotografētu Pompidū sievu kompromitējošos apstākļos. Aizdomu ēna krita uz Delonu un korsikāņu kriminālo autoritāti Fransuā Markantoni. Markovičs esot atstājis pirmsnāves vēstuli, kurā apgalvots – ja ar viņu notiks kas nelāgs, visticamāk, jāvaino tieši šie abi vīri.

Nekādi nopietnāki pierādījumi gan savākti netika, un, lai gan skandāls izskanēja pa visu Franciju, Delons tika cauri sveikā.

Nedaudz gan tika papostīta viņa meitu ģēģera slava, jo izskanēja runas, ka orģijās aktieris mīlinājies arī ar sava dzimuma pārstāvjiem. Kādā BBC intervijā, kurā viņam tieši tika vaicāts par homoseksuālām nosliecēm, Delons strikti atbildēja: "Nu, un kas būtu slikts, ja man tādas būtu? Vai būtu bijušas? Vai tad es tā būtu kaut ko noziedzies? Ja man tas patiktu, es to darītu. Francijā ir lielisks aktieris, Mišels Simons, kas teicis – ja tev patīk tava aita, mīlējies ar to. Svarīga ir tikai mīlestība."

Nu jau piecus gadus bijušais franču seksa simbols nefilmējas – tur rūpi par saviem daudzajiem biznesiem, dzīvo Šveicē, pieņēmis dubultpilsonību un apmeklē Eiropas kinofestivālus, joprojām žilbinoši smaidot fotogrāfiem un apburot klātesošās dāmas.

Vīrišķības etalons un stila ikona

Foto: Vida Press
Sešdesmito, septiņdesmito un astoņdesmito gadu spožākā Eiropas kinozvaigzne bija francūzis Žans Pols Belmondo – to laiku vīrišķības etalons un stila ikona. To, ka izskats ir svarīgs, puika saprata jau skolas gados, kad sāka nodarboties ar boksu. Viņa karjera šajā sporta veidā bija īsa. "Es beidzu boksēties, kad spogulī ieraudzīju, kā mainās tā seja, kas uz mani skatās," vēlāk smēja Belmondo.

Uzsācis aktiera karjeru, Belmondo ātri kāpa pa karjeras kāpnēm un jau sešdesmito gadu sākumā bija superzvaigzne, tika pat salīdzināts ar Hamfriju Bogartu un Džeimsu Dīnu. Kad Belmondo sāka filmēties gangsterfilmās un asa sižeta grāvējos, viņš ieguva vēl lielāku skatītāju mīlestību, toties kritiķi aktiera sniegumu arvien biežāk nopēla. "Intelektuāļiem nepatīk veiksme. Publikai veiksmes stāsti patīk, intelektuāļiem ne. Ja es filmā esmu kails, tad intelektuāļi ar to ir mierā. Bet, ja es lecu no helikoptera, viņi uzreiz domā, ka tas ir šausmīgi."

Foto: Vida Press
Publikas mīlestību Belmondo izmantoja pārpārēm – aktīvi filmējās līdz pat deviņdesmito gadu vidum, 1987. gadā pat pēc ceturtdaļgadsimta pārtraukuma atgriezās teātrī, taču ar laiku vecums prasīja savu. 2001. gadā Belmondo piedzīvoja problēmas ar sirdi un vairākus gadus nefilmējās. Tomēr arī atgriešanās kino beidzās ar tikai vienu filmu – kopš 2008. gada jaunos projektos Žans Pols vairs nepiedalās.

Belmondo bijušas divas sievas – ar Elodiju viņš bija precējies no 1952. līdz 1967. gadam, laulībā dzima trīs bērni. No sievas viņš izšķīries, jo tā uzzinājusi par vīra dēku ar šveiciešu modeli un aktrisi Ursulu Andersu. Pēcāk Belmondo bijis ilgstošs romāns ar itāliešu aktrisi Lauru Antonelli, bet 1989. gadā francūzis iemīlējās tautietē Natālijā. Jaunajai dāmai tolaik bija vien 24 gadi, Belmondo – 56. Gadu starpība nebija šķērslis – 2002. gadā abi mija gredzenus, un jau pēc gada pasaulē nāca pāra meita. Belmondo tad bija 70 gadu vecs. Ar Natāliju viņš kopā gan vairs nav – 2008. gadā abi izšķīrās.

Par to, kāda esmu, jāsaka paldies spageti

Foto: Vida Press
Itāliešu aktrise un dziedātāja Sofija Lorēna jau 15 gadu vecumā debitēja kino, bet lielākie panākumi nāca padsmit gadus vēlāk. 1962. gadā viņa ieguva "Oskaru" kā labākā aktrise par lomu filmā "Divas sievietes", bet bija tik satraukusies, ka uz ceremoniju nemaz neaizbrauca – palika Romā. Pēc šī triumfa Lorēna kļuva par vienu no populārākajām aktrisēm pasaulē un drīz vien varēja lepoties ar tiem laikiem neredzētu panākumu – par dalību vienā filmā viņa saņēma miljonu ASV dolāru.

Sofijas izteiksmīgās lūpas, kuplie mati un vēl kuplākās krūtis ātri vien viņu padarīja par pasaules seksa simbolu. Būdama jaunāka, aktrise ar to lepojās un izmantoja, bet 56 gadu vecumā, piemēram, ņēmās tiesā iesūdzēt vairākus desmitus interneta lapu, kas publicējušas neīstus it kā viņas kailfoto.

Lorēnas dzīvē esot bijusi tikai viena mīlestība. Būdama 16 gadu veca, topošā zvaigzne iepazinās ar kino producentu Karlo Ponti, kas par viņu bija 21 gadu vecāks. Abi apprecējās pēc septiņiem gadiem, taču pēc vēl pieciem gadiem laulību nācās anulēt – izrādījās, ka Ponti nebija izšķīries no iepriekšējās sievas. Kad tas beidzot notika, pāris pie altāra gāja vēlreiz 1966. gadā. Viņu laulībā dzimuši divi bērni, un kopā Sofija un Karlo bija līdz pat viņa nāvei 2007. gadā.

Vaicāta, vai būtu gatava vēlreiz apprecēties, Lorēna atbildēja: "Nē, nekad. Būtu neiespējami iemīlēt kādu citu."

Kāds ir Lorēnas mūžīgā skaistuma noslēpums? Gēni un pasta – viņa atbild. "Jums vajadzēja redzēt manu māti – viņai bija 81 gads, kad viņa aizgāja mūžībā, un viņa izskatījās lieliski. Kad viņa gāja pa ielu, likās, ka viņai pieder visa pasaule," intervijās atzinusi Sofija un piebildusi – viņa bažījas par mūsdienu aktrisēm, kas teju vispār neēdot. "Es apsēžos ar viņām pie viena galda un esmu vienīgā, kas ēd. Viņas tik nokož pa kumosam no tā, pagaršo mazdrusciņ no tā, un viss. Es satraucos, ka tik viņas badā nenomirst! Man patīk ēst, un patīk ēst veselīgi. Es mīlu pastu. Par to, kāda esmu, jāsaka paldies spageti. Man joprojām ir milzum daudz enerģijas – tāpēc, ka es pati sev gatavoju ēst, dodos pastaigās pa mežu un vienkārši izbaudu dzīvi!"

Seksa simbols, kas neizģērbās

Foto: Vida Press
Amerikāņu aktrise un dziedātāja Rakela Velča par seksa simbolu kļuva vienā mirklī – pēc dalības 1966. gada filmā "Miljons gadu pirms mūsu ēras". Filmā viņai bija tikai trīs rindiņas teksta, toties plakāti ar ādas bikini tērpto aktrisi tika izpirkti rekordlielā ātrumā. Taču izrādījās, ka Velča nebūt nav tiem laikiem ierastais stereotips – seksa simbols, kas der tikai vienveidīgām lomām. Viņa ātri vien stājās piecdesmito gadu nogales blondīņu Merilinas Monro un Džeinas Mensfīldas vietā – bija brunete, demonstrēja pavisam citu, noslēgti pārliecinošu seksualitāti, turklāt pierādīja, ka ir arī spilgta aktrise.

Astoņdesmitajos gados Velča pievērsās uzņēmējdarbībai – populāra kļuva viņas skaistuma un fitnesa programmas grāmatu un video sērija, milzu panākumi bija parūku biznesam, naudu ienesa arī rotu un ķermeņa kopšanas piederumu rūpali.

1979. gadā Velča pozēja žurnālam "Playboy", taču atļāvās neizģērbties pavisam kaila. "Rakela Velča, viena no pēdējiem klasiskajiem seksa simboliem, nāca no tā laika, kad tevi varēja uzskatīt par pasaulē seksīgāko sievieti pat tad, ja nebiji novilkusi drēbes. Viņa atteicās no kailfoto sesijas, un es eleganti padevos. Un fotogrāfijas runā pašas par sevi," pēcāk stāstīja "Playboy" tēvs Hjū Hefners. Tā Velča 50 gadu laikā uz ekrāna nebija redzama pat puskaila. "Es tā neesmu audzināta," strikti noteikusi aktrise.

Elvisa Preslija sieviešu versija

Foto: Vida Press
Zviedrijā dzimusī aktrise, dziedātāja un dejotāja Anna Mārgreta var lepoties ar ļoti atzīstamu karjeru – viņas kontā ir pieci "Zelta globusi", divas "Oskara" un sešas "Emmy" nominācijas. Ļoti ticams, ka par seksa simbolu viņa kļuva savas samtainās balss dēļ – savulaik tika dēvēta par "Elvisa Preslija sieviešu versiju".

Netrūka arī citu iesauku: "seksīgais kaķēns", "meitene no blakus mājas".

Annai Mārgretai nu ir 76 gadi, bet meitenīgu naivumu un labsirdību viņa neesot zaudējusi.

Savulaik "Viva Las Vegas" uzņemšanas laukumā paflirtējusi ar Elvisu, Anna Mārgreta 26 gadu vecumā izgāja pie vīra – apprecēja aktieri Robertu Smitu, ar kuru laulībā nodzīvoja 50 gadu. "Es jau trešajā randiņā zināju, ka viņš man būs īstais. To, ka būsim kopā 53 gadus, to gan nenojautu," smej aktrise. Mūžībā Smits 84 gadu vecumā aizgāja šovasar.

Slapjo T-kreklu māte

Foto: Vida Press
Angļu aktrise Žaklīna Biseta, gluži kā viņas amerikāņu kolēģe Rakela Velča, par seksa simbolu kļuva vienā mirklī. 1977. gada filma "The Deep" par kases grāvēju kļuva lielākoties tikai viena iemesla dēļ – Biseta kādā ainā zem ūdens nirst, tērpusies vienīgi T-kreklā un biksītēs. "Šis T-krekls mani padarīja par ļoti bagātu cilvēku," vēlāk izteicies filmas producents. Amerikāņi par šo ainu bija sajūsmā – nedēļas žurnāls "Newsweek" pat mirkļa uzbudinājumā nosauca Bisetu par visu laiku skaistāko aktrisi.
Foto: Vida Press
Biseta nekad nav bijusi precējusies, bet viņai bijušas vairākas ilgstošas attiecības – ar kanādiešu aktieri Mišelu Sarazēnu, Marokas nekustamo īpašumu magnātu Viktoru Draju, šveiciešu aktieri Vensānu Peresu, krievu baletdejotāju Aleksandu Godunovu, turku cīņas mākslu speciālistu Eminu Boztepi.

"Es jūtos, it kā ar viņiem visiem būtu bijusi precējusies, jo biju viņiem ļoti uzticīga un veltīju sevi visu," pirms dažiem gadiem kādā intervijā sacīja aktrise.

Boztepe un Peress par mīļoto bija krietni jaunāki – attiecīgi 18 un 20 gadu. "Es atminos, ka lasīju kādu rakstu, un Emins tur bija nosaukts par manu "spēļpuisīti". Kas, pie velna, tas ir? – es nodomāju. Tā ir aizvainojošākā frāze, kāda vien var būt, tik rupja, un to rada tikai un vienīgi skaudība. Jā, viņš bija jaunāks par mani, bet bija īsts vīrs! Turklāt saka, ka seksuālā ziņā vīrieši uzdevumu augstumos ir 18 gadu vecumā, sievietes – 35 gadu. Tāda ir daba."

Pirmā Bonda meitene

Foto: Vida Press
Šveiciešu aktrise Ursula Andresa 1962. gadā droši vien pat nenojauta, ka kļūs par leģendāras tradīcijas aizsācēju, – filmā "Dr. No" tēloja pašu pirmo Bonda meiteni. Skats, kā Ursula iznāk no jūras, tērpusies baltā bikini un ar nazi pie gurna, joprojām ir viens no zināmākajiem kino vēsturē.

"Šis bikini bija mans veiksmes stāsts," atminas Andresa, kas filmas uzņemšanas laikā pat īsti angliski nav pratusi runāt, bet par šo lomu saņēma pat "Zelta globusu" kā jaunā zvaigzne.

"Pateicoties lomai, es varēju izvēlēties, kur turpmāk filmēšos, kļuvu finansiāli neatkarīga." Un kļuva arī par seksa simbolu. Protams, to ievēroja žurnāls "Playboy", aicināja uz fotosesiju, un Ursula ilgi nedomāja. Viņa 15 gadu laikā žurnālam fotografējās septiņas reizes. Uz jautājumu, kāpēc piekritusi kaila fotografēties vīriešu žurnālam, aktrise atbildēja īsi: "Jo es esmu skaista!"

Jau astoņdesmito gadu beigās Andresai darba kļuva krietni mazāk – 50 gadu robeža bija pārsniegta, aktrises talants izrādījās ne visai spožs, bet citi viņas "talanti" skatītājiem vairs nelikās pievilcīgi. Nu "pirmajai Bonda meitenei" ir jau 81 gads un sabiedrībā viņa iziet reti. Tomēr dzīvi izbaudīt protot joprojām – veselību uztur slēpojot, peldot, skrienot un pat nodarbojoties ar seksu. "Diena man tam visam ir pat par īsu," lepojas Andresa.
Foto: Vida Press

Fitnesa guru

Foto: Vida Press
Viņai savulaik dziesmu veltīja pat grupa "Eolika" – Olga Rajecka skaļā balsī visai Latvijai sūdzējās: "Es neesmu Džeina Fonda." To pašu ar skumjām domāja tūkstošiem sieviešu visā pasaulē – sešdesmito gadu beigās viņa bija kino superzvaigzne, kopumā septiņas reizes nominēta "Oskaram" un divreiz šo prestižo statueti arī ieguvusi.

Tomēr skaudību Fonda izraisīja ar dēkām mīlas frontē – viņas mīļāko vidū bijuši Vorens Bītijs, Miks Džegers, Niks Nolte, Donalds Sazerlends, un, kā jau norādīja pat "Eolika", cits slavens seksa simbols Alēns Delons. Precējusies gan Fonda bijusi ar pavisam citiem vīriešiem – pirmais bija franču režisors Rožē Vadims. Trīs dienas pēc šķiršanās no viņa Fonda apprecējās ar miera kustības aktīvistu Tomu Heidenu, ar ko kopā nodzīvoja 17 gadu. Bet pēc tam 10 gadu pavadīja laulībā ar raidsabiedrības CNN dibinātāju Tedu Tērneru. Taču šogad janvārī izšķīrās no drauga mūzikas producenta Ričarda Perija – kopā viņi bija astoņus gadus.

Fonda pati gan ne reizi vien teikusi, ka labprātāk gribētu, lai viņu atminas kā labu aktrisi, nevis vienu no bijušajiem seksa simboliem. To panākt gan ir grūti – Fonda ķermeni joprojām uztur lieliskā formā un savos noslēpumos sen dalās arī ar citiem.

Foto: Vida Press
Jau 1982. gadā klajā nāca viņas pirmais fitnesa pamācību video, ko amerikānietes izpirka miljonā eksemplāru – un katru dienu vingroja pie saviem videomagnetofoniem, lai iegūtu Fondai līdzīgu augumu. Tagad Džeinai ir jau 79 gadi, viņa pārslimojusi vēzi, izturējusi nopietnas muguras operācijas, staigā ar mākslīgu celi un gūžu un smejas – esot īsts rezerves daļu veikaliņš. Taču dzīvesprieku nav zaudējusi: "Es vienmēr esmu bijusi fiziski aktīva. Man nav nekādu robežu. Es joprojām varu veikt kārtīgu treniņprogrammu. Es ticu – ja kļūsti vecāks, tad to, ka ķermenī rodas problēmas, var pārvarēt, uzturot možu garu un kaisli pret visu, ko dzīve spēj piedāvāt."

Sieviete, kura visbiežāk fotografēta kaila

Foto: Vida Press
Angļu modele un aktrise Džūna Vilkinsone savulaik tika dēvēta par sievieti, kas visbiežāk fotografēta kaila. Jau piecdesmito gadu otrajā pusē, būdama vien 15 gadu veca, viņa puskaila dejoja Londonas varietē. Kad viņas pārstāvētā grupa devās viesizrādēs uz ASV, tur viņu pamanīja Hjū Hefners un piedāvāja fotografēties "Playboy".

18 gadu vecumā viņa piedalījās pirmajā fotosesijā šajā žurnālā, bet divus gadus vēlāk "Playboy" lapās bija redzama piecu mēnešu izdevumos. Kopumā kuplo krūšu īpašniece kaila fotografējusies vairāk nekā 50 vīriešu žurnāliem un laikrakstiem.

Pēdējoreiz fotosesijā kaila viņa piedalījās 56 gadu vecumā – izdevumam "Best of Glamour Girls: Then and Now, Volume 2".

Ko 77 gadus vecā dāma dara tagad, īsti zināms nav – pirms vairākiem gadiem viņa vadīja TV šovu, kurā intervēja filmu veidotājus, bet tagad no ekrāniem un sabiedriskās dzīves pazudusi pavisam.

Spožākā itāliešu kinozvaigzne

Foto: Vida Press
Itāliešu aktrise Klaudija Kardināle sešdesmitajos un septiņdesmitajos gados piedalījās teju visās Eiropas labākajās filmās – īpaši franču un itāliešu. Uzaugusi Tunisā, viņa 19 gadu vecumā uzvarēja konkursā "Skaistākā itāliešu meitene Tunisijā", balvā saņēma ceļojumu uz Itāliju, kam sekoja līgumi ar kinostudijām. To visu nokārtoja Franko Kristaldi, kurš sākumā bija viņas padomdevējs, vēlāk arī vīrs.

Slavu Klaudija iekaroja milzu ātrumā – piedāvājumi filmēties Itālijā, Francijā, Anglijā un pat Holivudā bira kā no pārpilnības raga, un jau 1966. gadā viņu dēvēja par populārāko itāliešu filmu zvaigzni. Līdzās nestāvēja ne Sofija Lorēna, ne Marčello Mastrojāni. 60 gadu laikā piedalījusies teju 150 filmās, Kardināle pat negrasās apstāties.

"Tas taču ir fantastiski – turpināt strādāt," smej aktrise, kura jau ilgus gadus krietnu laiku velta cīņai par sieviešu tiesībām, ir UNESCO labas gribas vēstnese un lepojas ar savām tunisietes saknēm.

No Kristaldi Kardināle šķīrās 1975. gadā un sāka attiecības ar itāliešu režisoru Paskāli Skvitjēri. Kopā viņi nodzīvoja 42 gadus – šogad februārī aktrises mīļotais aizgāja mūžībā. Klaudija lepojas, ka nekad nav veikusi kādus sava ķermeņa uzlabojumus. "Laiku nevar apturēt," viņa uzskata. "Es nekad neesmu pat domājusi, ka savā sejā varētu ko mainīt, man riebjas šī doma. Uzskatu – ilgstošas jaunības noslēpums ir būt aktīvai, nekad nepadoties."

Šarmantais skots

Foto: Vida Press
Valdonīgas uzacis un skotu akcenta šarms – aktieris Šons Konerijs sešdesmitajos gados, sācis tēlot superspiegu Džeimsu Bondu, lika ģībt tūkstošiem dāmu. "Oskara" balva, pirmā Džeimsa Bonda gods, britu sera tituls, pelnīta atzinība kā "skotu nacionālajam dārgumam". Konerija panākumu skapītis ir pilns līdz augšai.

Turklāt 69 gadu vecumā viņš žurnāla "People" versijā tika atzīts par seksīgāko vīrieti pasaulē. Tagad Konerijam ir 87 gadi, bet harismu veterāns nav zaudējis. No kino gan viņš ir aizgājis. Par to, ka vairs nefilmēsies, viņš paziņoja 2006. gadā.

Kopš 1975. gada Konerijs ir precējies ar savu otro sievu gleznotāju Mišelinu Rokbrunu. "Viņa ir brīnišķīga sieviete, viņa ir mana mūža mīla," pērn savā pēdējā intervijā, kurā Konerijs runā par privāto dzīvi, sacīja kino leģenda, kura šarmam nevarēja pretoties ne Ursula Andersa un Bridžita Bardo, ne Kima Beisingere un Ketrīna Keta-Džonsa. Ar Mišelinu Šons iepazinies 1970. gadā golfa turnīrā Marokā. Sazināties gan abi īsti nav spējuši – jaunā dāma runājusi vien spāniski un franciski, bet problēmu neesot bijis. "Komunicējām mēs tīri labi – ķermeņa valodā!" kādā intervijā atzinusi Konerija sieva.

Atklājis mūžīgās jaunības noslēpumu?

Foto: Vida Press
Leģendārās angļu rokgrupas "The Rolling Stones" līderis Miks Džegers ar savu balsi un neparasto izskatu gultā ievilinājis simtiem sieviešu un arī kādu lērumu sava dzimuma pārstāvju. Džeina Seimūra, Džeina Fonda, Žaklīna Kenedija, Minija Draivere, Linda Makartnija, Tina Tērnere, Uma Tūrmane, Karla Bruni, Andželīna Džolija – visas šīs pazīstamās dāmas esot atzinušas Džegeru par tik seksīgu, ka ļāvušās ar viņu gultas priekiem. Un cik vēl "The Rolling Stones" koncertu apmeklētāju bija gatavas mesties Džegera apskāvienos turpat aizskatuvē?

Oficiāli Džegeram ir astoņi bērni no piecām dažādām sievietēm – četras atvases mūziķim dāvājusi viņa otrā sieva amerikāņu modele Džerija Hola. Pirmā sieva šķiršanos pieprasīja, jo atklājās, ka Džegers viņu krāpis ar kādu "Playboy" modeli, savukārt Hola uzzināja par mīļotā dēku ar Karlu Bruni un vīru pameta.

Interesanti, ka Džegera astotais bērns piedzima, kad mūziķim bija 73 gadi, – pērn decembrī Mika draudzene balerīna Melānija Hemrika pasaulē laida puiku Devero.

Kā Džegers spēj sevi uzturēt tik lieliskā fiziskā formā, lai joprojām varētu izturēt ilgo koncertēšanu un plosīšanos uz skatuves, ir noslēpums pat viņa amata brāļiem. Cits roka veterāns Džons Bon Džovi ir teicis: "Arī mēs ražojam hitus, kas ir topu pirmajās vietās, arī mūsu koncertos stadioni ir pārpildīti. Bet vai mēs spētu uzstāties 150 koncertos vienas turnejas laikā? Nedomāju gan. Es nezinu, kā, sasodīts, Miks Džegers to var."

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!