Foto: Publicitātes foto
Sociālajā projektā "Caur ērkšķiem uz..." iepazītajai trīs bērnu māmiņai Gunitai līdzšinējā dzīvē bija gājis kā pa celmiem – vecāku vienaldzība, pašas nepareizās izvēles un pašapziņas trūkums bija noveduši jauno sievieti strupceļā, bērniem faktiski nebija mammas. Taču ar nākamo bērnu viņa solās būt citādāka.

Gunita atklāj, ka grūtības un neziņa viņu pavada arī pēc šova beigām, taču spēku dzīvot un saņemties dod gaidāmais ceturtais bērniņš. Gunita tic, ka šo mazuli kopā ar mīļoto vīrieti viņai izdosies izaudzināt pašai.

"Man jau te visi apkārt runā, pārmet, saka – izjuks arī šīs attiecības, arī šo bērnu noņems. Bet mana sirds saka: lai cik grūti nebūtu, šoreiz man izdosies. Man pēc šova bija paredzēts iet pie puiša dzīvot, bet viņš, nabags, iesēdās. Bet es viņam piedodu. Es saprotu, kāda bija viņa reakcija uz to, ka mazais gaidāms, un tāpēc viņš to avāriju uztaisīja. Tagad es viņu ļoti gaidu, vēl divi mēneši palikuši, tikmēr padzīvošu pie viņa senčiem. Bet pēc tam jau sāksim dzīvot kopā. Es zinu, ka viņš mani mīl, viss būs labi. Lielākos bērnus atgūt šobrīd nav reāli, bet par šo meitiņu es cīnīšos, es centīšos, un viss izdosies," saka Gunita.

Šīs gan nav vienīgās raizes, kas aptumšo jaunās dāmas gaidību mēnešus. Ir arī bažas par finansiālo situāciju, vecākā dēla veselības problēmas, pārmetumi no radinieku puses un pat jauns seksuālās vardarbības mēģinājums. Tomēr ir arī savs gaišums – Gunitai ir labi draugi, kas jau palīdzējuši sagādāt vairumu mazulim nepieciešamo lietu.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!