Foto: Shutterstock

Jūs sociālajos tīklos noteikti esat pamanījuši fotogrāfijas ar sievietēm, kas grezni dzīvo Dubaijā, dārgajā un greznajā megapolē. Taču nav nekāds noslēpums, ka tam, ko mēs redzam "Instagram", ar realitāti bieži vien ir maz kopīga. Ko dara influenceri un jaunas sievietes, lai no bagātajiem arābiem iegūtu naudu un dāvanas?

Brīdinām, ka turpinājumā aprakstītās situācijas var raisīt ļoti nepatīkamas emocijas, tās ir neētiskas un pretlikumīgas!

Lielākā daļa sieviešu, kas nodarbojas ar šo ienesīgo biznesu, labi nopelna, taču nav apmierinātas ar savu finansiālo stāvokli un grib vēl vairāk naudas.

Ātrs veids, kā daudz nopelnīt, ir sniegt seksuālos pakalpojumus bagātiem vīriešiem Dubaijā. Daļa šo sieviešu to uzskata par vienīgo veidu, kā ātri sapelnīt naudu, lai iegūtu iespēju piekopt dzīvesveidu, kādu var atļauties tikai karaliskās ģimenes un bagātnieki.

Tomēr šo sieviešu stāsti var sniegt priekšstatu par to, uz ko realitātē jābūt gatavām naudas dēļ, un šie stāsti ir ļoti nežēlīgi. Piedāvājam iepazīties ar stāstiem, ko apkopojis "Delfi.ee".

Cik maksā miljons?

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!