Foto: Privātais arhīvs

Nu jau kādu laiku Mārupē vairs nedarbojas savulaik daudzu iecienītā frizētava "House of Hair", no ēkas pazudusi arī izkārtne. Šo frizētavu izveidoja pāris, kas sociālajos tīklos radīja ļoti saticīgu mīlnieku iespaidu – frizieris Kristaps Slakters-Zvejsalnieks un viņa kundze Alise, kura uzņēmumā atbildēja par administratīvām lietām. Frizētava izputējusi, laulātie šķīrušies, taču nespēj vienoties par tiesībām satikt dēlu. Par drāmu ģimenē žurnālam "Kas Jauns" plaši stāsta frizieris, kurpretī viņa bijusī sieva uzskata, ka šāda publicitāte nenāk par labu bērnam.

Latvijas skaistumkopšanas industrijā Zvejsalnieku pāris bija labi zināms kā veiksmīga ģimenes biznesa piemērs – abiem bija kopīgs bizness Īrijā, vēlāk tādu izveidoja arī Latvijā. Salonu "House of Hair" viņi radīja ar Alises Zvejsalnieces vecāku finansiālu atbalstu. Šā gada sākumā parādījās ziņas, ka ēkas īpašnieki – Alises vecāki – uzteikuši īres līgumu un nolēmuši frizieri izlikt no telpām. Saskaņā ar Slaktera teikto, "firmu viņi bija izsaimniekojuši un tad pārrakstīja uz mani cerībā, ka es bankrotēšu". Izlikts no telpām, frizieris jau izveidojis jaunu salonu citur.

Pēc 10 laulībā pavadītiem gadiem ģimenē ienāca arī ilgi gaidītais bērns, un tieši puisēns šobrīd kļuvis par vecāku lielāko strīdus ābolu. Brīdī, kad ģimenē iestājusies nepārvarama krīze, sievas vecāki Slakteri "padarījuši par vainīgu itin visā" un ietekmējuši Alisi neļaut tēvam ar dēlu satikties. "Es tur esmu uztaisīts par varmāku, man tagad ir liegums tikties ar dēlu," izdevumam "Kas Jauns" sūrojas frizieris. Saskaņā ar viņa teikto, strīds par bērnu ticis risināts tiesā, kas lēmusi, ka tēvs ar dēlu drīkst sazvanīties, taču arī to Alise Zvejsalniece neļaujot.

Slakterim tiesā noteikts liegums tuvoties sievai: "Esmu padarīts par varmāku, tiesā par mani pasaka, ka esmu slikts tēvs, vecie darbinieki apgalvo, ka es bērnu esmu atstājis novārtā un nedevis viņam ēst. Nu, pasakiet, kā cilvēki var būt tik zemiski?" sašutis ir matu meistars.

Alise Zvejsalniece žurnālam "Kas Jauns" sniedz lakonisku komentāru – laikā, kamēr rit tiesas procesi, situāciju nevajadzētu komentēt, turklāt neesot prātīgi par to runāt publiski, jo bērns pēc laika varētu izlasīt. "Par to publiski runāt nepiedienas. Visa tā publiskā apspriešana ir pilnīgi lieka, jo mēs savā starpā varam vienoties pilnīgi citos ceļos un ar citām metodēm. Bet viņš negrib vienoties legālā, normālā, cilvēkiem saprotamā veidā," ģimenes drāmu komentē Zvejsalniece.

Pilns raksts izlasāms 16. aprīļa izdevumā "Kas Jauns"!

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!