Fоtо: Shutterstock
Vai bieži jūties tā, it ka minētie attiecību padomi pilnībā neatbilst tavai situācijai? Tie ir tik virspusēji, ka vienkārši nespēj tos ņemt nopietni? Šādos brīžos varbūt vērts apdomāties, ka, iespējams, nemaz nevajag... Kuri ir šie padomi? Lūk, "Gurl" uzskaita spilgtākos!

Ja izšķiries, vajadzīga puse no attiecībās pavadītā laika, lai sadziedētu savu dvēseli

Vispirms jau jāpiemin, ka katra situācija ir vērtējama citādi, tomēr uz visu var paskatīties no nedaudz cita skatupunkta.

Iedomājies, tu trīs mēnešus esi bijusi perfektās attiecībās, tomēr tās vienkārši pajuka, piemēram, ne tavas vainas dēļ. Vai domā, ka šīs attiecības būs vieglāk pārdzīvot un samierināties ar šādu iznākumu, nekā tiem, kuri attiecībās bijuši, piemēram, trīs gadus, bet šķiršanās ir bijis saprātīgākais lēmums, ko viņi pieņēmuši?

Šis tikai pierāda to, ka paredzēt sirds sadziedēšanās ilgumu nevar pēc kopā pavadītā laika – to ietekmē dažādi faktori.

Aizmigšana ar sliktu domiņu

Fоtо: Shutterstock

Bieži vien mēdz teikt, ka ar sliktu domiņu nedrīkst doties gulēt. Vai tā ir visos gadījumos? Dažkārt esam tik piktas, ka emociju uzplūdā spētu pateikt jebko – arī to, ko nedomājam, un paveikt tādas lietas, ko vēlāk varētu gauži nožēlot.

Tiesa, dažkārt kārtīga vārdu apmaiņa ir veselīga, un var palīdzēt atrisināt iesēdušās problēmas, tomēr dažkārt vajadzīgs laiks, lai apdomātos un saprastu, ko darīt tālāk. Atpūties, izgulies un no rīta domas būs daudz skaidrākas, un arī rīcības plāns būs jau tapis, jo laiks, kurā spēji apdomāties, būs visu palīdzējis sakārtot pa plauktiņiem.

Arī jau iepriekš esam apsprieduši tēmu par strīdiem. Psihoterapeite Guna Berga "Viņa" lasītājām atzina, ka strīdi ir nepieciešama attiecību sastāvdaļa: "Ja pie manis atnāk klienti un saka, ka dzīvo daudz gadus kopā un vispār nestrīdas, tad ir vispār jautājums, vai tās attiecības ir dzīvas. Bet ir milzīga atšķirība starp strīdiem un konfliktu risināšanas veidiem – vai cilvēks vienkārši dzīvo no tiem konfliktiem, vai viņš arī viņus risina. Strīdi ir neizbēgami!"

Tu atradīsi savu otru pusīti tad, kad vismazāk to gaidīsi

Fоtо: Shutterstock

Vai tiešām? Vai arī tas ir tikai mierinājums? Ja tu nemeklēsi savu mīlestību, sēdēsi četrās sienās un nespersi kāju ārpus mājās, kā spēsi sastapt savu mīļoto? Tev pat nebūs iespēju.

Protams, var gadīties, ka arī apzinīga romantikas meklēšana var nenest vēlamos rezultātus, tomēr tev ir pasaulei kaut kādā ziņā jāpadod signāls, ka esi gatava romantikai. Gluži vienalga, vai tā būtu iziešana ārpus mājās, došanās uz pasākumiem vai piereģistrēšanās kādā iepazīšanās portālā. Nekas dzīvē nenotiek tāpat vien.

Dzīvošana kopā pirms precēšanās nav prāta darbs

Fоtо: Shutterstock

Lai arī tagad, iespējams, cilvēki ir kļuvuši daudz atvērtāki un vairāk pieņem dažādas cilvēku izvēles, it īpaši no vecāka gada gājuma cilvēkiem un dažiem reliģiju pārstāvjiem mēdzam dzirdēt, ka vispirms jābūt kāzām, tad seko dzīvošana kopā.

Tomēr, ja neesi dzīvojis kopā ar cilvēku un nezini viņa visus stiķus un niķus, kā vari būt pārliecināta, ka precības ir īstā un pareizā izvēle? Iespējams, tevi līdz nelabumam kaitinās viņa netīrība vai viņam kaitinās, ka reti gatavo ēst. Ir tik daudz dažādu sīkumu, kas var būtiski ietekmēt kopdzīvi un neļaut jums būt līdz galam saderīgiem.

Kas vienreiz krāpis, izdarīs to vēlreiz

Fоtо: Shutterstock

Arī šeit jāpiemin, ka viss atkarīgs no cilvēka paša, tomēr dažkārt vajadzētu saprast, ka cilvēki spēj mainīties. Bieži dzirdēts, ka ikviens var kļūdīties, un tas ir tikai normāli. Iespējams, dažos gadījumos krāpšanu var identificēt kā kļūdu.

Protams, krāpšana nav nekādā ziņā attaisnojama, tomēr tas, ka laika pirkstam ir sava ietekme uz cilvēkiem, ir skaidrs. Cilvēki atvainojās, viņi nožēlo, pārdzīvo un labojas – tāda ir teju katra cilvēka daba. Būtu muļķīgi to noliegt.

Šeit vari aplūkot, vai vīrieši uzskata, ka krāpšana ir mūsdienu norma.

Prāta spēļu spēlēšana: ja atbildu uz īsziņām uzreiz, tātad esmu izmisusi

Fоtо: Shutterstock

Ak, šie attiecību likumi, kas patiešām nedarbojas. Kāpēc gan lieki spēlēties? Arī tad, kad jūs esat attiecībās, vai tiešām tas būtu prātīgākais solis, ka ikreiz, kad kāds no jums kaut ko vēlēsies, jūs viens otram dejosiet apkārt un nesauksiet lietas īstajos vārdos?
Kāpēc ir jāmanipulē vienam ar otru, jādomā, kādas darbības varētu nozīmēt izmisumu? Tas nebūt nav vajadzīgs un tas ir aplami.

Tomēr pilnīgs klusums vai pārāk vēlas atbildes arī nebūs sevišķi nākotni kaldinošas. Pētnieki apskatīja 182 tūkstošus ziņu iepazīšanās portālā, koncentrējoties uz laika starpību starp pirmo ziņu un atbildi. Tendence, ko viņi atklāja, bija sekojoša – katra diena, kurā ziņas sūtītājs nesaņēma atbildes ziņu, par 0,07 procentiem mazināja to, ka viņš atbildēs uz ienākošo atbildi.

Kategorizēšana: visi vīrieši ir cūkas un visas sievietes vēlas būt kopā ar sliktajiem zēniem

Fоtо: PantherMedia/Scanpix

Vispārināšanai un lielai kategorizēšanai ir vienreiz jāapstājas. Vīrieši alkst pēc varas un sievietes vēlas, lai pret viņām izturas slikti... Visi vīrieši ir cūkas un sievietēm patīk tikai sliktie puiši. Vai tiešām?
Šāda kategorizēšana ir pilnībā aplama un nepatiesa. Ne visi vīrieši ir cūkas un ne visām sievietēm patīk sliktie zēni. Tas, ka katra no šīm kategorijām tiek pārstāvēta, ir skaidrs, tomēr ne vienmēr, vien paskatoties uz cilvēku, tu vari viņu ierāmēt zināmos rāmjos. Katrs mēs esam citādāks!

Kad nākamo reizi kāds pasaka, ka visi vīrieši krāpj un visas sievietes ir trakas, droši velti šim cilvēkam pāris asus vārdus, jo tā nebūt nav patiesība.

Tev ir jāiemīl pašai sevi, pirms mīli kādu citu

Fоtо: Shutterstock

Ja tu tā domā, tad, acīmredzot, vēl neesi satikusi cilvēku, kas patiešām sevi nemīl. Tas, ka viņš nav iemācījies mīlēt sevi, nenozīmē, ka viņu kāds nemīl vai viņš – kādu citu. Tiesa, attiecībās šo iemeslu dēļ var būt kādi šķēršļi, tomēr tas nenozīmē, ka cilvēks ir ''nederīgs" attiecībām.
Dažkārt cilvēks spēj neprātīgi iemīlēties citā un viņa vajadzības celt daudz augstāk nekā pašam savējās. Protams, tas nav sevišķi veselīgi, tomēr tā gadās. Tajā pašā laikā – ir arī ārkārtīgi daudz cilvēku, kuri mīl sevi, bet viņu izredzētie vēl nav ienākuši viņu dzīvē.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !