Foto: Publicitātes foto
Aksesuāri ir tie, kurus laiku pa laikam varainīt, lai interjerā iegūtu jaunu noskaņu un pielāgotos sezonai. Iedvesmojošu piemēru, kā pavisam vienkāršā veidā interjeru papildināt ar ko oriģinālu, raidījumā ''Jauna telpa'' atklāja dekoratore Baiba Prindule.

Teju katram mājās mantu krājumos glabājās kāds rāmītis, kas vēl nav atradis īsto bildi izvietošanai. Tad nu šādām reizēm labi noderēs Baibas piedāvātā ideja – izveidot nelielu mākslu.

Šim nolūkam jāizvēlas rāmītis ar papes aizmuguri, vēlams, lai tā būtu gaišā tonī, citādi dabas materiāli neizcelsies. Ja fons ir tumšs, ieliec baltu papīra lapu.

Noņem rāmītim aizmuguri, izņem tur ielikto bildi un pie stikla izkārto dabas materiālus – kadiķu zarus, koku, krūmu lapas, kaltētus ziedus, sūnas un citas veltes. Pēc tam uzmanīgi pieliec papes aizmuguri un ar stiprinājumiem nofiksē to stingri pie stikla. Saliktie materiāli būs biezi un šķitīs grūti rāmīti nofiksēt, taču pamēģini to stingri piespiest, kādu mirkli tā paturēt, un tikai pēc tam aizlocīt stiprinājumus.

Izveidoto mākslu rāmītī var izkārt pie sienas, nolikt uz galda, plaukta, kamīna malas vai kur citur.

Foto: Publicitātes foto

Raidījumu ar šo padomu un telpu, kur izveidotais aksesuārs tika izvietots, skaties šeit.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!