1. martā Rīgā notiks Latvijā audzētu sēklu gadatirgus
Foto: LETA

Dārza darbi drīz ritēs pilnā sparā, tāpēc jāsāk savlaicīgi gatavoties, iepērkot sēklas. Jau šo svētdien, 1. martā, Rīgā notiks Latvijā audzētu sēklu gadatirgus, kuras lielā klāstā sarūpējuši pašmāju kolekcionāri.

Lielā andele no pulksten 10 līdz pulksten 15 notiks Nēģu ielā 3, tirdzniecības centra "Ruta" 4. stāvā (Centrāltirgus teritorija), un ieeja pasākumā būs bez maksas. Stādu gadatirgu organizē Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu kluba "Tomāts" biedri, kuri arī paši piedāvās savas dārzeņu, ārstniecības augu un puķu sēklas.

Latvijas sēklu gadatirgū varēs iegādāties ne tikai zināmas un arī retākas tomātu šķirnes, bet arī paprikas, čili, ķirbju un gurķu sēklas. Audzētāji būs sarūpējuši arī pupiņas un zirņus, kā arī dažādu eksotisku un ārstniecības augu sēklas.

Neskaidrību gadījumā droši var zvanīt uz šiem tālruņa numuriem: 29433472 (Linda) vai arī 27542217

Lielajam sējas laikam vari iedvesmoties arī šajā rakstā, kur uzskaitīti darāmie darbi februārī, tajā skaitā arī dārzeņu un puķu sēklas, kuras vari sēt jau tagad!

Tags

Dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form