Neticamas situācijas, no kurām izglābti četrkājainie draugi
Foto: Shutterstock

Atrasts drupās, izvilkts no akas, nocelts no koka... Jā, no tādām situācijām gandrīz vai par mata tiesu izglābti gan kaķi, gan suņi. Nepatikšanās četrkājainie draugi mēdz iekulties paši, taču reizēm arī dabas spēki pastrādā savu. Paldies čaklajām un palīdzīgajām rokām, kas nepamet mīluļus novārtā un palīdz kaķīšiem un sunīšiem izķepuroties! Lūk, vairāki stāsti, kas pierāda dzīvnieku izturību. Viņi noteikti ir dzimuši laimes krekliņā! Sarakstam nevarējām nepievienot arī kādu divkājaino draugu - gulbi, kuru pirms pāris gadiem izglāba pašmāju brašie vīri.

Pēc zemestrīces Itālijā glābēji atrod drupās iesprūdušu sunīti

Neticamas situācijas, no kurām izglābti četrkājainie draugi

30. otktobrī Umbrijas reģionā Itālijā novērota ārkārtīgi stipra zemestrīce, kuras ietekmē sabrukušas vairākas mājas. Taču dienu pēc tam glābējiem izdevies no drupām atbrīvot izdzīvojušo – sunīti, ziņo "Reuters".

Viena no spēcīgākajām zemestrīcēm Itāliju pārsteidza oktobra izskaņā, un nu publicētajā video redzams, kā glābēji no gruvešiem atbrīvo četrkājaino draugu, tumšas krāsas sunīti.

"Reuters" vēsta, ka glābēji strādājuši paši ar savu suni, kura spēcīgā oža norādījusi uz iespējamo aprakto sugasbrāli. Vairāki glābēji ķērušies pie darba, lai izraktu ceļu līdz nelaimē nonākušajam mīlulim, kurš gan neesot izskatījies īpaši cietis. Apkārtējie suni padzirdīja, vienlaikus sakot, ka esot nepieciešams veterinārārsts, lai saprastu, vai tā dzīvībai nedraud briesmas.

Lasīt vairāk

Comment Form