Mazi un viegli: septiņi sunīši, ko ērti satvert plaukstā
Foto: Shutterstock

Mazi, mīlīgi, draiskulīgi un pat parocīgi – tādi ir daudzi sunīši no plašā šķirņu saraksta. Lai arī daudziem cilvēkiem labāk patīk tieši liela auguma suņi, kas spēj aizstāvēt sevi un savu saimnieku, citiem labpatīk maza izmēra mīluļi, kuri lieliski iekļaujas ģimenes dzīvē mājoklī. Tāpēc turpinājumā var lasīt par īpaši maziem šuneļiem, kurus cilvēki var ērti pārvietot, paņemt klēpī vai paķert azotē, ja jādodas uz kādu vietu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Raksturojot suņu šķirnes, jāatceras, ka kucītes lielākoties būs nedaudz mazākas par saviem vīriešu dzimuma biedriem.

Suņa izvēlē gan vienmēr jāpatur prātā, ka ne tikai mīluļa augumam ir nozīme. Jāpievērš uzmanība arī tam, kā par sunīti jārūpējas, cik daudz laikam būs jāpavada, kopjot kažociņu (ja spalva ir gara, tā noteikti prasīs nedaudz vairāk rūpju, laika un uzmanības). Turklāt allaž var sazināties ar speciālistiem un audzētājiem, lai noskaidrotu, kādas ir šķirnes īpašības. Audzētājs noteikti varēs padalīties arī ar pieredzes stāstiem un padomiem, kādam dzīvesveidam suņuks vislabāk ir piemērots.

Protams, nevar noliegt, ka tieši vizuālais izskats ir pirmais, kas mudina uzņemties rūpes par konkrētās suņu šķirnes pārstāvi. Taču atbildīgs saimnieks noteikti izvērtēs visus faktorus, un tikai tad jaunais mājas mīlulis varēs nokļūt pie gādīgajiem saimniekiem.

Bet nu – par kuriem mazajiem mīluļiem ir runa?

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form