Dombrovskis vadīs Latvijas prezidentūras ES Padomē sagatavošanās padomi
Foto: F64

Lai nodrošinātu efektīvu jautājumu risināšanu Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sagatavošanas laikā, augstākajā izpildvaras līmenī veidos Prezidentūras koordinācijas padomi, otrdien nolēma valdība.

Prezidentūras koordinācijas padome būs koleģiāla un koordinējoša institūcija, kuras mērķis būs nodrošināt operatīvu organizatorisku, resursu, loģistikas vai administratīvu jautājumu risināšanu.

Padomes vadītājs būs premjers Valdis Dombrovskis (V), priekšsēdētāja vietnieks – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. Padomē darbosies arī iekšlietu ministrs, kultūras ministre, finanšu ministrs un satiksmes ministrs.

Plānots, ka padomes sēdes tiks sasauktas pēc nepieciešamības, bet ne retāk kā divas reizes gadā. Padomes priekšsēdētājs, ja nepieciešams, var aicināt padomes sanāksmēs piedalīties citus ministrus, valsts un pašvaldību institūciju pārstāvjus, nevalstisko organizāciju un sociālo partneru pārstāvjus, kā arī citus ekspertus un pieprasīt no citām institūcijām darbam nepieciešamo informāciju. Pēc nepieciešamības padomes sanāksmēs varēs aicināt piedalīties Saeimas un Valsts prezidenta kancelejas pārstāvjus.

Padomes sekretariāta funkcijas veiks un darbu organizēs Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts.

Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē norisināsies 2015.gada 1.pusgadā.

Source

www.DELFI.lv

Tags

Edgars Rinkēvičs Eiropas Savienība Saeima Valdis Dombrovskis Valsts prezidenta kanceleja
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form