KNAB pārbaudīs Ušakova paziņojumu par pašvaldības 'Facebook' lapas pārņemšanu
Foto: DELFI

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) veiks pārbaudi saistībā ar Rīgas mēra Nila Ušakova (S) paziņojumu, ka viņš pārņems Rīgas domes nodibinājuma "Riga.lv" lapu sociālajā portālā "Facebook".

Kā apstiprināja KNAB pārstāve Laura Dūša, KNAB savas kompetences ietvaros veiks pārbaudi saistībā ar Rīgas domes nodibinājuma "Riga.lv" lapu sociālajā portālā "Facebook", kuras uzturēšanu nesen pārņēma Ušakovs kopā ar nenosauktu privātpersonu grupu.

Kā ziņots, pēc tam, kad bija samaksājis Valsts valodas centra (VVC) uzlikto 140 eiro sodu par to, ka Rīgas dome ar rīdziniekiem "Facebook" komunicē krieviski un angliski, Ušakovs paziņoja, ka pārņems šīs lapas un turpmāk uzturēs par saviem līdzekļiem.

Ušakovs rakstīja, ka tiek gatavota prasība Satversmes tiesai (ST), un arī jurists šim nolūkam tiekot apmaksāts no privātiem līdzekļiem.

"Līdz ST spriedumam esošās Rīgas domes "Facebook" lapas krieviski un angliski uzturēšu es pats un mani kolēģi. Un tikai par saviem, nevis pašvaldības līdzekļiem. Šajās lapās mēs turpināsim izvietot visu nepieciešamo informāciju, kā arī atbildēt uz rīdzinieku jautājumiem tajās valodās, kurās būs rīdziniekiem ērtāk komunicēt, tajā skaitā krieviski," rakstīja Rīgas mērs.

Source

LETA

Tags

Facebook KNAB Korupcija Rīgas dome Satversmes tiesa Valsts valoda
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form