Rīgas centra ietvju uzkopšanai var sekot internetā
Foto: F64

Rīgas pašvaldība publiskojusi karti, kurā iedzīvotāji var sekot pašvaldības veikto ietvju kopšanas darbu izpildei Rīgas vēsturiskajā centrā un tā aizsargjoslā (RVC), "Delfi" uzzināja Rīgas domē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šajā ziemā Rīgas pašvaldība RVC ietvju kopšanu veic mehanizēti, izmantojot gan Rīgas domes Teritorijas labiekārtošanas pārvaldes rīcībā esošos 12 uzturēšanas darbu traktorus un 10 tehnikas vienības, ko nodrošina ārpakalpojuma sniedzējs.

Ikviens rīdzinieks tagad var sekot līdzi ietvju uzturēšanas darbu izpildei ģeogrāfiskās informācijas sistēmā, kur redzams, kurās ielās konkrētajā dienā ir veikti uzturēšanas darbi.

Dati tiek atjaunoti reāllaikā, kas nozīmē, ka tiklīdz ietve konkrētā ielā ir notīrīta vai nokaisīta, tā kartē iekrāsojas zaļā krāsā. Karte ir pieejama šeit.

Rīks, kas ļauj ikvienam sekot līdzi pašvaldības veikto darbu izpildei, tapis, sadarbojoties pašvaldībai un ietvju kopšanas pakalpojuma sniedzējam "Hagberg".

Ziemas sezona tuvojas noslēgumam, tādēļ pavasarī pašvaldība RVC veiks ziemā izkaisīto smilšu savākšanu.

Arī šiem darbiem būs iespējams sekot līdzi kartē.

Tāpat šis rīks turpinās darboties nākamajā ziemas sezonā, kad pašvaldība pārņems ietvju uzturēšanu pie pilsētas maģistrālajām ielām.

Paredzēts, ka 2024./2025. gada ziemas sezonā pašvaldība veiks visu pilsētas ielām piegulošo ietvju uzturēšanu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.