Svaigā siera kūka ar vīnogām
Foto: Woman's Weekly/REX/Vida Press

23. aprīlī vārda dienu svin Jurģis, Juris un Georgs. Sirsnīgi sveicot gaviļniekus, stāstām, kā vārda numeroloģiskā vibrācija ietekmē viņu dzīvi un to, kā viņus uztver citi cilvēki.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jurģis (11-2)

Vīrišķās enerģijas vārds. Spēcīgs vārds, kas sasaista cilvēku ar Kosmosu. Jurģim ir attīstīta intuīcija, spējas izjust pasauli, spēcīga dvēsele. Ļoti vīrišķīgs, gudrs, prātīgs, loģisks, daudz zina, daudz nojauš un stabili stāv uz zemes. Jurģis ir juteklisks un jūtīgs, saimniecisks un spējīgs apgūt daudzas lietas.
Vārdā ir sargeņģelis.

Juris (9)

Sievišķās enerģijas vārds ar vīrišķīgu iekšējo struktūru. Vārds dara Juri zinošu, gudru, aktivizē loģisko domāšanu, ļauj filozofēt par dzīvi un dod spējas būt par labu padomdevēju citiem. Tas paaugstina intelektu, liek būt arī jutekliskam, jūtīgam un saimnieciskam, aktivizē mērķtiecību un padara Juri izturīgu. Vārds satur divkāršo sargeņģeli un ļauj Jurim realizēt talantus.

Georgs (11-2)

Vīrišķās enerģijas vārds ar spēcīgu dzīves enerģiju. Georgs ir juteklisks un jūtīgs, apveltīts ar spēcīgu dvēseli, labu intuīciju un spēju izjust. Viņš ir mērķtiecīgs, vispusīgs, gudrs, aktīvi uztver informāciju, labs sarunu biedrs, interesants, ar spēju atšķirties no citiem. Garīgs līderis, taču iekšēji brīžiem trausls.
Vārds satur divkāršo sargeņģeli un ļauj Georgam realizēt talantus.

Tags

Numeroloģija Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form