Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien atzīmējās ar trim rezultativitātes punktiem Izerlonas "Roosters" zaudētā Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē, bet Miks Indrašis ar gūtiem vārtiem sekmēja Švenningenes "Wild Wings" uzvaru.

"Roosters" mājās ar 4:5 (0:0, 2:0, 1:0) piekāpās Nirnbergas "Ice Tigers".

Daugaviņš desmitajā minūtē ar gūtiem vārtiem izlīdzināja rezultātu (1:1), bet ar rezultatīvu piespēli atzīmējās 25.minūtē vairākumā, panākot 2:2, kā arī 33.minūtē vairākumā, kad Sīna Akolatse panāca 4:3.

Latviešu uzbrucējs uz ledus pavadīja 19 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja četros no deviņiem iemetieniem, reizi bloķēja metienu un sakrāja +/- rādītāju +1.

Šajā sezonā Daugaviņš 50 spēlēs guvis 19 vārtus un sakrājis 24 rezultatīvas piespēles.

Miks Indrašis 30.minūtē guva uzvaras vārtus Švenningenes "Wild Wings" uzvarā savā laukumā pār Augsburgas "Panther" ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0).

Uzbrucējs 13 minūtēs un 54 sekundēs laukumā trīsreiz meta pa vārtiem un sakrāja +/- rādītāju +1.

Šosezon Indrašis 46 spēlēs guvis astoņus vārtus un 19 reizes rezultatīvi piespēlējis.

Švenningenes "Wild Wings" ar 68 punktiem 49 cīņās turnīra tabulā ieņem desmito vietu, bet "Roosters" ar 69 punktiem 50 spēlēs ieņem 12.vietu.

Tikmēr Čehijas Ekstralīgā latviešu aizsargs Oskars Cibuļskis piektdien spēlē izbraukumā izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, Kristaps Sotnieks reizi rezultatīvi piespēlēja, palīdzot viņu pārstāvētajai Kladno "Rytīrži" izcīnīt uzvaru.

Jaromīra Jāgra pārstāvētā "Rytīrži" viesos ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pieveica Plzeņas "Škoda".

Abi Latvijas aizsargi 27.minūtē rezultatīvi piespēlēja Jaromīra Pitlīka vārtu guvumā, bet Cibuļskis izcēlās arī 55.minūtē Miroslava Indrāka vārtu guvumā.

Cibuļskis 15 minūtēs un 33 sekundēs laukumā par kautiņu ar Semjuelu Bitenu pirmajā periodā nopelnīja piecas soda minūtes un spēli beidza ar +/- rādītāju +1.

Sotnieks 14 minūtēs un 12 sekundēs arī sakrāja +/- rādītāju +1.

Pie rezultatīvas piespēles Liberecas "Bīlī Tygrži" uzvarā viesos ar 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) pār "Olomouc" tika arī aizsargs Uvis Jānis Balinskis.

Viņš 11.minūtē asistēja Martina Faško-Rudāša vārtu guvumā vairākumā, panākot 1:1.

20 minūtēs un sešās sekundēs laukumā aizsarga kontā arī viens metiens, viens spēka paņēmiens un +/- rādītājs -1.

Vēl Roberta Bukarta pārstāvētā Vītkovices "Ridera" viesos līderu cīņā ar 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) pieveica Pardubices "Dynamo", bet triju aizsargu Jāņa Jaka, Kristapa Zīles un Ralfa Freiberga pārstāvētā Litvīnovas "Verva" mājās pēcspēles metienos ar 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pieveica Brno "Kometa".

"Mlada Boleslav" ar uzbrucēju Māri Bičevski rindās mājās ar 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) zaudēja Karlovi Varu "Energie", Bičevskim uzvarot deviņos no 12 iemetieniem, bet Česke Budejovices "Motor" ar uzbrucēju Mārtiņu Dzierkalu un aizsargu Kristoferu Binduli mājās pagarinājumā ar 3:4 (2:2, 0:1, 1:0, 0:1) zaudēja Prāgas "Sparta". Bindulis nopelnīja divas soda minūtes, kas beidzās ar Milana Gulaša vārtiem mazākumā, kā arī +/- rādītāju -2, bet Dzierkals laukumā pavadīja vien divas minūtes un 25 sekundes.

Vēl vienā cīņā Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži" mājās ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) piekāpās Hradeckrālovas "Mountfield".

Čehijas ekstralīgas komandu sastāvos ir 11 Latvijas hokejisti. Visaugstāk turnīra tabulā ir Bukarta pārstāvētā Vītkovices "Ridera", kas ar 92 punktiem 47 mačos atrodas otrajā vietā.