Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē neglāba Kolumbusas "Blue Jackets" komandu no zaudējuma savā laukumā ar rezultātu 2:4 (0:0, 2:2, 0:2) zaudēja Monreālas "Canadiens" komandai.

Savā sezonas 17. spēlē Merzļikins tika galā ar 27 no 30 pretinieku metieniem, atvairot 90,0% raidījumu. Latvietis šajā sezonā vidēji ielaiž 3,11 vārtus un atvaira 90,7% metienu.

Pēc nerezultatīva pirmā perioda Patriks Laine spēles 24. minūtē izcēlās ar precīzu metienu, tomēr četras minūtes vēlāk Alekss Ņūhuks rezultātu izlīdzināja. Otrās trešdaļas vidū Jegors Čiņahovs vēlreiz deva Kolumbusas komandai vadību, savukārt gan otrās trešdaļas, gan pamatlaika galotne aizritēja par labu Monreālas vienībai.

Vispirms Kols Kofīlds 35. minūtē rezultātu izlīdzināja, bet 48. minūtē Džoels Armia deva vadību "Canadiens" vienībai, kad viņš vārtu priekšā mainīja ripas lidojuma virzienu pēc spēcīga metiena. Ripa vārtos ielidoja pret vārtu stabu. Merzļikins galotnē tika mainīts pret sesto laukuma spēlētāju, un Gustavs Lindstrēms izmantoja iespēja raidīt tipu tukšos vārtos.

"Blue Jackets" ar 18 punktiem 24 spēlēs ieņem 15.vietu Austrumu konferencē.