Foto: EPA/Scanpix/LETA

Šovasar Teksasā paredzēts boksa mačs starp leģendāro Maiku Taisonu "YouTube" zvaigzni Džeiku Polu. Abi pretinieki nesen tikās boksa mača popularizēšanas preses konferencē, kurā Taisons palika nesatricināms jaunās paaudzes zvaigznes priekšā.

Pols uz mazās skatuves centās provocēt Taisonu, tomēr 57 gadus vecā boksa leģenda uz tām neatbildēja, saglabājot mieru.

Šovasar Teksasā risināsies līdz šim boksā neredzēts šovs – leģendārais Maiks Taisons tiksies ar "YouTube" zvaigzni Džeiku Polu, bet visu atspoguļos "Netflix", vēsta ESPN.

Divu paaudžu duelis notiks Teksas štata pilsētā Ārlingtonā 20. jūlijā un to rīkos "Netflix". Strauji augošajai straumēšanas platformai "Netflix" tā būs pirmā cīņu sporta veidu straumēšana tiešraidē un tikai trešais sporta pasākums tiešraidē.

Lai gan sākotnēji bija domāts, ka tā būs paraugcīņa un šovs, tomēr nesen apstiprināts, ka boksa mačs ritēs pēc profesionālā boksa noteikumiem un cīņai būs oficiāla dueļa statuss.

Taisons ir viens no visu laiku izcilākajiem smagsvara bokseriem, bet viņš vairs nav aktīvs bokseris un vasarā viņam apritēs 58 gadi. Pols ir vairāk nekā divas reizes jaunāks (viņam ir 27 gadi).

Tomēr Taisons ir ļoti labā fiziskā formā, par ko daudzi var pārliecināties sociālajos tīklos publicētajos video. Taisonam nav bijis profesionāļu cīņas kopš 2005. gada, kad pēc diviem zaudējumiem pēc kārtas viņš atvadījās no boksa. No 1987. līdz 1990. gadam Taisons bija neapstrīdams čempions smagajā svarā.

2020. gadā Pols ienāca cīņas sportā, pieveicot bijušo NBA basketbolistu Neitu Robinsonu. Cīņu vakarā šis duelis bija viens no iesildošiem pirms ringā kāpa Taisons un Rojs Džounss juniors. "Aplis ir noslēdzies, tāpēc būs vēl jo interesantāk skatīties cīņu. Viņa boksa ceļš sākās vakarā, kad es cīnījos ar Roju Džounsu," piebilst Taisons.

Pols profesionāla karjerā ir uzvarējis deviņās no desmit cīņām, sešās no tām pretinieku nokautējot. "Youtube" zvaigzne neslēpj, ka tuvākos gados plāno aktīvi gūt boksera pieredzi, lai kādu dienu varētu arī pacīnīties par pasaules čempiona titulu.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!