Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā fenomenālu sezonu turpina aizvadīt Goldensteitas "Warriors" līderis Stefans Karijs, kurš mačā pret Sakramento "Kings" trīs minūšu laikā guva 17 punktus.

Lielāko daļu pirmā puslaika Karijs punktus neguva, bet tad pēdējās trīs minūtēs viņš uzņēmās iniciatīvu un realizēja vairākus tālmetienus, kā realizēja vienu veiksmīgu caurgājienu.

Maču Karijs noslēdza ar "triple-double", gūstot 23 punktus, izdarot 10 rezultatīvas piespēles un izcīnot 14 atlēkušās bumbas, bet "Warriors" izcīnīja uzvaru ar 122:103. Šajā sezonā "Warriors" piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu 30 spēlēs.