Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā trešo zaudējumu pēdējās četrās spēlēs trešdien piedzīvoja latvieša Zemgus Girgensona pārstāvētā vienībā Bufalo "Sabres", kas pēcspēles metienos ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Otavas "Senators".

30 sekundes pirms pagarinājuma beigām latviešu uzbrucējam bija lieliska iespēja izcīnīt savai komandai uzvara – pēc nūjas pielikšanas vārtu priekšā ripa trāpīja pa vārtu pārliktni un stabu, neielidojot vārtos.

Visā mačā Girgensons nospēlēja 12:44 minūtes, izdarīja trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja trijos no sešiem iemetieniem, bloķēja vienu pretinieku metienu, reizi pielietoja spēka paņēmienu, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-1".

Jau spēles trešajā minūtē Nikolā Baptiste guva "Sabres" pirmos vārtus, bet izlīdzinājumu pamatlaikā "Senators" panāca otrā perioda astotajā minūtē, kad precīzs bija Raiens Dzingels. Pēcspēles metienos uzvaru nesošo izgājienu realizēja Bobijs Raiens.