Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis trešdien Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē izcēlās ar vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli, viņa pārstāvētajai Šveningeres "Wild Wings" izcīnot uzvaru pēcspēles metienu sērijā.

"Wild Wings" izbraukumā ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pārspēja Ķelnes "Haie".

Pirmajā trešdaļā pēc Indraša piespēles vairākumā vārtus guva Taisons Spinks un izlīdzināja rezultātu. Savukārt otrās trešdaļas izskaņā, izmantojot skaitlisko pārsvaru pēc pretinieku noraidījuma, Indrašis pats izcēlās ar vārtu guvumu un panāca rezultātu 2:2. Pamatlaikam noslēdzoties neizšķirti, pagarinājumā vārti netika gūti, bet uzvaru nesošo pēcspēles metienu veiksmīgi izpildīja Spinks.

Indrašis šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā izpildīja sešus metienus pa pretinieku vārtiem un noslēdza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvietis šosezon 37 spēlēs iekrājis 23 (7+16) rezultativitātes punktus.

Turnīra tabulā Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas "Roosters" ar 56 punktiem 40 spēlēs ierindojas desmitajā vietā, bet "Wild Wings" ar 54 punktiem 40 cīņās ir par divām pozīcijām zemāk, apsteidzot trīs komandas.