Foto: Shutterstock
Nogaršojot īstu ukraiņu boršču Pļavnieku tirgū 18. augustā, ikviens aicināts atbalstīt ukrainietes Marijas Koņjaginas iniciatīvu attīstīt izklaidējošas aktivitātes ukraiņu bērniem Alūksnes novadā.

"Pļavnieku tirgus ir Latvijas uzņēmums, un mēs vēlamies atbalstīt labus darbus, ko īsteno jaudīgi, harismātiski un mērķtiecīgi cilvēki Latvijā. Novērtējam cilvēkus, kas, neatkarīgi no reāliem dzīves un ikdienas apstākļiem, meklē iedvesmu un pozitīvu pieredzi. Pļavnieku tirgū lauku labumus piedāvā ne tikai Latvijas ražotāji, tirgū atrodamas arī citu valstu kultūru delikateses. Vēlamies iepazīstināt cilvēkus ar ukraiņu kolorīto virtuvi, ko pasākumā parādīs saimniece Marija," stāsta labdarības kampaņas iniciators, Pļavnieku tirgus valdes loceklis Ēriks Ertmanis. "Ukraiņu virtuve ir bagātīga, mums garšo sātīgs ēdiens. Aicinu to izbaudīt!" norāda saimniece Marija Koņjagina, kura atvērusi kafejnīcu Alūksnē.

Satikšanās ar ukraiņu saimnieci Mariju un viņas gatavotā boršča baudīšanas svētki Pļavnieku tirgū norisināsies 18. augustā no pulksten 16 līdz 19. Kā norāda pasākuma rīkotāju – Pļavnieku tirgus, organizācijas "Gribu palīdzēt bēgļiem" un "Gemoss" – pārstāvji, uz vietas varēs veikt ziedojumu biedrībai "Gribu palīdzēt bēgļiem", tādējādi dodot saimniecei Marijai Koņjaginai iespēju īstenot aktivitātes ukraiņu bērniem, kuriem šobrīd mājas ir Alūksnes novadā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!