Stāstu izlase: telpas, kas piedzīvojušas apbrīnojamas pārvērtības
Foto: Publicitātes foto

Mājoklī remontdarbi allaž prasa ne tikai izturību no saimnieku puses, bet arī krietnu finansiālo ieguldījumu. Taču, kad darbiņš ir pabeigts, varam tikai priecāties par gala rezultātu telpā un ķerties klāt nākamajām telpām, kurām nepieciešams piešķirt jaunu elpu. Šoreiz "Tava Māja" ir sarūpējusi stāstus par telpām, kas piedzīvojušas apbrīnojamas pārvērtības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Stāstu krājumā atradīsi ne tikai stāstus par vienistabas dzīvokļa pārvērtībām, bet arī virtuves, guļamistabas, vannasistabas un citu telpu pārmaiņām, tajā skaitā arī stāstu par 3,5 kvadrātmetru pieliekamo kambari, kurš pārtopa vannasistabā. Tāpat pie telpu pārvērtību stāstiem varēsi izlasīt arī vērtīgus dizaineres padomus, kas jāņem vērā, lai pašu spēkiem uzlabotu interjeru. Protams, kas gan ir pārvērtības, ja tām nebūtu bildes pirms un pēc, kuras arī esam sarūpējuši, lai var redzēt, cik gan iespaidīgi bijuši telpu uzlabojumi!

Starp citu – telpu pārvērtībām nevajag tērēt kaudzi naudas, efektu var panākt ar minimāliem līdzekļiem. Šajā rakstā varēsi izlasīt trīs piemērus pārvērtībām ar aksesuāriem, šeit vari aplūkot ieteikumus, kā nelielu naudas ieguldījumu atsvaidzinātu telpas interjeru, bet te vari smelties 10 idejas vannasistabas pārvērtībām, kas neprasīs iespaidīgus finansiālus ieguldījumus.

Tālāk lūko pārvērtību rezultātus, kā arī iedvesmojies, lai varbūt arī savās mājokļa telpās ienestu jaunas vēsmas!

Tags

Iedvesma Interjera idejas Remonts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form